Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz ha féltékeny...

PunköreganyánkXd kérdése:

Szerintetek gáz ha féltékeny rám az eggyik barátnőm?

Figyelt kérdés
Igazából ha kapok valamit rögtön neki is lessz olyan vagy esetleg hasonló.+ Most nekem bejön egy pasi és hírtelen barátnőm is elkezdett utána érdeklődni mondjuk ő előbb ismerte de eddig le is szarta.. Elég zavaró.. Mit tegyek szerintetek??

2016. jan. 22. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit,hadd féltékenykedjen.
2016. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj helyesen, hadd irigykedjen arra!
2016. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kötekedni ne ide gyere. Telóm automatikusan át írja. Ha pedig ezzel gond van akkor lehet elmenni. Normális kommentekre vagyok kíváncsi.
2016. jan. 22. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ra. Nem tud ugysem mindenben teljesen utanozni. Egy cipoben jarunk. Probald az olyan dolgokat eltitkolni amiket el tudsz h ne tudjon utanozni vagy ha ez nem tetszim mivel a bnod akkor beszeld meg vele pl a pasis ugyet de egy fiun sose vesszetek ossze :)
2016. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen éppen ezt teszem pasis dologról sem mondtam el neki mindent. Mivel megbántani sem szeretném semmi képpen. Nem tudom hogy most tényleg tetszhet neki vagy csak bejött ez a hülyeség a fejébe.
2016. jan. 22. 23:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,nincs neki saját személyisége, vagy csak nem meri felvállalni, ezért kiválasztott valakit, akit ő szeret, és azt próbálja utánozni, hogy ő is mindenképp szerethető legyen, arra megy, de így meg nem fogadja el magát, pedig önmaga különleges lenne, de inkább "biztosra " akar menni, és egy olyan ember utánzata lesz, akit szeret, mert ha olyan lesz, mint akit ő szeret, akkor őt is lehet szeretni. Amúgy egyébként szerintem ilyen nincsen, hogy ő már sokkal régebb óta ismeri, és pont, amikor te felhozod, hogy tetszik neked, rávágja, hogy amúgy igen, neki is. Szóval csak utánozni akar, csak nem tudom, hogy miért ebben is, mert ez már elég durva, mert amúgy meg lehet az is, hogy csak egyet akart veled érteni, tehát kb helyeselt, hogy igen, tényleg jó pasi, csak nem tudta esetleg máshogyan megfogalmazni, és így jött ki neki. Figyi, hát, nemtom, kérdezd meg először te a véleményét a dolgokról, hogy mondja el ő a véleményét, ne a tiédre helyeseljen rá, mert ha ő mondja el előbb a véleményét egy adott felvetett témáról, és te csak őutána, akkor utána már nem tud leutánozni. Ja meg pl mutass neki valami gagyi zenét, és kérdezd meg róla a véleményét, utána valld be, hogy neked amúgy nem is tetszik, szerintem talán lehetséges, hogy ilyen helyzetek elé kéne állítani, hogy merje a saját személyiségét felvállalni. De amúgy lehet, hogy nem olyan jó ötlet, de meg hát mégvalami, hogy éreztetni kéne vele, hogy szerethető kis jelenség ő, merthogy gondolom nagyon nagy szüksége van rá, hogy kifejezzék az emberek iránta a szeretetük, esetleg elismerést is kapjon, de amúgy szerintem nyugodtan szóvá teheted neki, hogy úgy látod, mintha utánozna, sok tiedhez hasonló cucca azután lett közvetlenül, miután te is szereztél egyet, meg hát nem tudom, de amúgy finoman támogatólag lehetne is neki elmagyarázni, hogy legyen máá nyugodtan önmaga, meg ha folyton téged másol az nem jó.
2016. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!