Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek találkozzak újra...

Szerintetek találkozzak újra a haverommal 5év után?

Figyelt kérdés
Az volt az oka, hogy "szétment" a barátságunk, hogy nem éreztem azt hogy mint barát támogat, hanem lenéz, és ellenez bizonyos dolgot, úgy gondoltam hogy ez így nem barátság, ha nem segítjük egymást 100%ig De ennek már régen annyi. Tényleg marha nagy haverok voltunk. Volt már hasonló szitutok?
2016. jan. 23. 09:46
 1/6 anonim válasza:

A legjobb barátnőm elárult kb 4 évvel ezelőtt, felkeresett, bocsánatot kért, megbocsátottam.

Most újra megtette..nem változott semmit. Megint hátba szúrt.

2016. jan. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy itt én voltam aki hátbaszúrta az embereket, de nem érdekből! Mai nap épp róluk álmodtam, hogy gyakorlatilag ott vagyok haveroméknál, meg minden. Ma reggel, most felkeltem, és igen zavarodott voltam.
2016. jan. 23. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs ertelme, ma mar teljesen mas emberek vagytok.


Persze kivancsisagbol lehet talalkozni, de amugy nem lesz semmi kulonos, utana mindenki megy majd a sajat utjan tovabb.

2016. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha rendezetlen ügyed van, mindenképp keresd fel és kérj bocsánatot. Majd adja magát a szitu, van-e értelme folytatni a barátkozást.
2016. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt neki van félni valója a találkozástól, ha te ilyen hátba szúrogatós vagy.
2016. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs semmiféle rendezetlen ügyem, ez csak 1x történt meg, azóta tart. 18évesen történt ez, azóta 5 év eltelt, nemtudom hogy 5év alatt mi történhetett vele, főleg ebben a mozgalmas életkorban, én megváltoztam munka, karrier felé. Hát nemtudom.. Volt egy mások nagyon jó haverom, ő egyszerűen elköltözött, de mikor újra láttam totálisan más lett, börtönviselt, annyira megváltozott, hogy nem lehetett már benne bízni(roma volt.)
2016. jan. 23. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!