Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha megfelelési...

Aruka kérdése:

Mit tegyek ha megfelelési kényszerem van?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék barátokat szerezni, ezért megpróbálom a lehető legjobb oldalamat mutatni. De ennek ellenére egyszerűen nem megy, mert az a baj velem hogy csak itthon beszélek nagyon sokat, de máshol már nagyon csendes vagyok. Emiatt unalmas is, ezért megértem ha nem barátkoznak velem.

Még is szeretnék változtatni a helyzetemen, ezért arra gondoltam hogy megpróbálok neten barátokat szerezni. Ha netalántán valakinek felkeltettem az érdeklődését, vagy akad olyan ember aki olyan magányosnak érzi magát mint én, szívesen megismerném.

Köszönöm szépen. :)

15/L



2016. jan. 24. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél barátkozni, írj nyugidtan.
2016. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van iskola pszichológus nálatok?
2016. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 holnaptegnapja ***** válasza:

A jó szándékkal az a baj, ha erőltetni szokták.

Még önmagukkal szemben is az emberek.

-------

Tényleg nyugi.

Ne akarj úgy, hogy amit magadnak ne akaárnál azt másonak se akard.

Barátokat nem szerezni kell.

Csak őszintén és nyugodtan megmutatni ki vagy.

(semmiféleképpen sem kiszolgáltatottan: na ez a nehéz, mert az őszinteség egyfajta kiszolgáltatottság is és ezzel sajnos vissza is élhetnek amikor barátkozik valaki, ill. ismerkedik)

(Sajnos tapasztaltam).


Ki vagy? Tedd fel magadnak a kérdést és válaszolj rá.

Az nem jó válasz, ha sokat gondolkozol és rájössz, hogy senkinek képzeled magad. Mindenkinek vannak jó oldalai.

Ezek vonzzák a "barátokat".

Ha tudsz pl. hegedülni, akkor zenész vagy. És ezt a baráti kört fogod leginkább bevonzani.

Stb. stb.

Hajrá.

Előbb ismerd meg önmagad. Csak utána fogod másokat is megismerni.

2016. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen van nálunk iskola pszichológus, és beszéltem is vele egyszer, azóta nem megyek oda. :D

Mindenkinek köszönöm a válaszát.

Tényleg előbb magamat kéne megismernem, de az elég hosszan tartó folyamat, addig meg nem szeretnék egyedül lenni mint egészen idáig. :D Mindenben igazat adok neked amit írtál, ezekbe a dolgokba nem is gondoltam bele. Szerintem nem csak az élet tesz olyanná amilyenek vagyunk, hanem más ember is rá tud vezetni önmagunkra.

Még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek! :)

2016. jan. 24. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Megfelelési kényszered van?

Hát akkor ez a baj.

Próbáld magadat adni. A legjobb módszer, ha önmagadat adod. Akkor, ha megkedvel valaki, nem éri csalódás később, mikor a valódi önmagadat adod. Mert már az elejétől azt ismeri...

2016. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy ez baj. :(

De nem igazán tudom, hogy milyen vagyok.. Ezért nehéz lenne önmagamat mutatnom.

2016. jan. 25. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolkozz tobbet s realizalj. Elfog mulni.
2016. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!