Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap találkozok egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy lánnyal, aki iránt többet érzek? Hogyan győzhetném le a megfelelési kényszerem?

Figyelt kérdés
Már régebb óta baráti a viszonyunk, ám nyár eleje óta sajnos nem láthattam, de az interneten naponta órákat beszéltünk és beindult valami köztünk. Holnap élőben is látom. Régebben simán beszélgettem vele és nem is éreztem semmit, de most félek, hogy beégek. Mit tegyek?

2014. aug. 28. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha eddig sikerült, most is menni fog. Nyugi, szerintem ha önmagad tudod adni, akkor megfeleltél.

L

2014. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dominik19981120 ***** válasza:
Szerintem szed magad ösze és addmagadat akor nem hibázol tapasztalatbol mondom :-)
2014. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!