Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szegyellem a legjobb baratnomet?

Szegyellem a legjobb baratnomet?

Figyelt kérdés
Van amikor mond egy viccet vagy barmit szegyellem de nem tudom miert van h a nevetese is idegesit de a masik pillanatban meg nagyon szeretem nem tudom miert van ez massal is megesett mar?

2016. jan. 24. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Az idegesítés szerintme egy idő után természetes. Nálam is mindig így van nagyon közeli barátokkal. Minél jobban szeretem, annál jobban zavarnak a kis jelentéktelen dolgok.
2016. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi abban a természetes, ha a szeretteit idegesítőnek érzi az ember? Számomra inkább épp az normális, hogy a szeretteimnek képes vagyok elfogadni minden apró kis hibáját, vagy még szeretni is a fura dolgaikat.
2016. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy haverom, akivel jóba voltunk gyerekkorunkban, de idővel egyre jobban "nem törődöm" lett, külsőleg is meg viselkedésben is egy idő után még elmenni is szégyelltem vele valahova, ha ezeken a dolgokon nem tudsz tovább lépni, lehet hogy jobb tovább állni én is így tettem
2016. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3. azt kihagytam, hogyha nem tudod vele megbeszélni előtte természetesen.
2016. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. az volt a kérdés, hogy mással megesett-e már. Velem igen, többször is, ennek megfelelően váaszoltam. Ez nem azt jelenti, hogy nem fogadom el a hibáit, de ha valakivel nagyon sok időt töltök, akkor néha egyszerűen elegem van belőle.Haverkodás fázisban még nincs ilyen, meg akkor mindenki kicsit távolságtartóbb, de legjobb barátok időnként egymás agyára mennek.
2016. jan. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szégyellni valakit kicsit más, mint néha összekötni vele a bajuszt. Amit 3. írt, azt megértem. Ilyen van. De az, hogy akihez közel állsz, az idegesítő számodra... Hát, azt csak sajnálni tudom.
2016. jan. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha igazad lenne, utolsó, akkor a legjobb barátok örökké legjobb barátok maradnának. Szerintem elég álszent a szöveged, de ha veled így van, akkor ró neked. Az, hogy pár dolog idegesít benne, nem azt jelenti, hogy nem szeretem, csak azt, hogy túl sok időt töltünk együtt, és minden apróságot észreveszek.
2016. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sülve főve szinte együtt voltam,vagyok legjobb barátnőmmel vannak dolgai ami idegesítőek,észre vettem barátságunk elején ezek fel sem tűntek. Olyan mindketten elvoltunk ájulva,ismerkedtünk meg minden happy. Aztán ahogy teltek a hónapok még jobban megismertük egymást,na meg lassan 3 éve ismerem. Vannak szokásai dolgai ami kiidegelnek. Persze szeretem,imádom. De régen 8-10 órákat is képesek voltunk együtt lenni. Most már 3 óra is bőven sok. Minden talit,beszélgetést várok meg minden. De mintha az a kezdeti haverkodás,ismerkedés elmúlt volna. Igazából úgy érzem vagy 10 éve ismerem :D annyi mindent megéltünk,átéltünk együtt. Kihúztuk egymást a kakiból.

Sok össze veszések ellenére se bírtuk 1,5 hétnél tovább,hogy nem beszélünk.


Amúgy anyámnak,húgomnak és apámnak is vannak idegesítő szokásai amitől világgá mennék,hogy ajjjajj. Akkor biztos én sem szeretem őket. És engem sem szeret senki,mert nekem is vannak idegesítő szokásaim. Ezt annak a válaszadónak írtam aki írta,hogy ha vkit szeretsz a hibáival szereted.



Amúgy barátaimat és a fent említett legjobb barátnőm nem szégyelltem,szégyenlem sose. Sehol.

2016. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!