Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibeszél a legjobb barátnőm!...

Kibeszél a legjobb barátnőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Történt, hogy egyik nap átjött hozzám a legjobb barátnőm, s bement a facebookjába, de a gép megjegyezte a jelszavát. Miután elmemt be akartam lépni a sajátomba, de véletlen az övébe léptem be. Először fel sem tűnt, miután elkezdtem olvasgatni az üzeneteimet. Megláttam, hogy az ő facebookjába vagyok, de már nem tudtam kilépni. Késztetést éreztem, hogy elolvassam.. Először egy másik barátnőnkkel néztem meg az üzeneteket, mert sokkal szorosabb a kapcsolatuk, mint nekem azzal a lánnyal. Gondoltam megnézem, hogy miker szeret az a lány, hogy legyünk mi is jó barátnők. De rosszabb. Először az a lány írta, hogy milyen idegesítő, s bunkó vagyok. Majd a legjobb barátnőm, hogy ja, mennyire felkapom magam, ha épp valami dolgom van, s ő pedig írogat nekem. Egy jó hosszú beszélgetés lett ebből. Majd egy másik barátnőjével is kibeszélt, mivel megbízott engem, hogy egy játékban gondozzam a karakterét, de nem tudtam felmenni, így nem gondoztam. S akkor azt írta, hogy "Megint nem gondozta a karim. Most egy hétig nem játszhatok normálisan. Rá se bízom a karakterem többé." Egy másik barátnőm mondta 2 hete, hogy vele is kibeszélt, mivel videóztunk, s abban a játékban nagyon laggoltam, s nem tudtam leüni. Erre ő azt írta, hogy "Jó hogy fél órába telik, mire leül egy székre." Mit tegyek? Nem szeretném vele megszakítani a barátságot. Tippek? 13/L

2015. nov. 8. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Dobd, azonnal! Tudod: madarat tolláról, embert barátjáról ismernek meg.
2015. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
13%
Nem értem mivan ebbe, én is kibeszélem a haverjaim, csak annyi a különbség, hogy a szemükbe is ugyanúgy belemondom amit kell. :D Szóval szerintem ezt mindenki csinálja, jó persze ha mindenfélének elhord a hátad mögött az más persze, de ilyesmiken ne akadj ki, kérdezték és ő meg válaszolt.
2015. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

2. gratulálok, szuper haverjaid lehetnek, biztos ha bajban vagy mindenik ugrik ;)


Kérdező: ez nem barátság, át kéne beszéld vele a dolgokat.

2015. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Ugyan már, mindenki szokott pletykálni. :) És olyan durva dolgokról nem is volt szó. Ennyire véresen nem kell komolyan venni az életet. Élvezni kéne.
2015. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?! Csak szerintem ilyen rossz? Ha fiú vagy, akk szrntm teljesen más, meg az is, ha idősebb vagy. Lehet, h kicsit hidegvérűnek, meg kihasználóan hangzik, de ha nem tudsz senkit a átad mögött a ,,legjobb barátnődön" és azokon az embereken kívül, akikkel kibeszélt, ne lépjél, vagy ne szembesítsd annyira durván ezzel. Szrntm szar érzés, ha nincs barátod.
2016. márc. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!