Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok segíteni? Nagy...

Tudnátok segíteni? Nagy szükségem lenne rá. Többi lent

Figyelt kérdés
Először is 14 éves lány vagyok. A suliban mondjuk úgy nincsenek barátaim. Mindenkivel jóba vagyok, de úgy igazán nem ért meg senki és nem bízok senkiben. Csak egy emberben. Ő az egytlen barátom. A legjobb barátom. Nagyon jól kijövünk, mindent megbeszélünk(ő fiú). Amikor nincs suliba egész nap csk pár szót szólok másokhoz és egész nap olyan magányo vagyok. De most egy problámám adódott. Bevalotta nekem, hogy többet érez irántam. Én teljesn összetörtem. És ez nagyon látszódott rajtam. Mindenkinek feltűnt ez és mindenki kérdezte mi a baj, de én nem mondhattam semmit. De közben van egy lány, akivel kavar. Nagyon aranyos lány. És nem tudom mit csináljak? Azóta visszaállt nagyjából a kapcsolatunk. De még mindig nem a régi. Szeretném ha a régi lenne mert nehezen barátkozom, de vele skierült. Mit tennétek a helyemben? És hogyan tudnék kicsit barátozni?

2016. jan. 30. 01:10
 1/4 anonim válasza:
az a baj hogy ebben a korban a fiuk nem igazán barátkozni akarnak nagyon ritka az olyan aki csak barátsággal közeledik,de ha mégis van olyan lány aki szimpatikus vagy van közös nevezőtök akkor próbálj vele kezdeményezni beszélgetni és ha sikerül akkor alakulnak a dolgok.
2016. jan. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te nem akarsz tőle semmit?

El fogod veszíteni pedig.

2016. jan. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd nagyon a szívedre a dolgokat kislány! A te korodban jönnek-mennek a barátok barátnők, szerelmek. Ez teljesen normális. A lényeg az hogy tudj továbblépni ha kell, ne fordulj magadba 😊
2016. jan. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Én nem szeretnék tőle semmit.. Én azt szerettem volna ha maradunk legjobb barátok de ez nem jött össze.. mert ő többet érez
2016. jan. 30. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!