Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért gondolják sokan, hogy...

Mért gondolják sokan, hogy akiknek sok emberi kapcsolatuk, haverjuk van, annak minden barátságuk felszínes lehet csak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Ezzel vigasztalják magukat.
2016. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Elsővel tökéletesen egyetértek.

Ez kb olyan, mint amikor azt gondolják, hogy valaki elmegy hétvégén szórakozni, akkor az csak alkesz semmirekellő lehet. :D

2016. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha valakinek nagy háza, jó autója van, az minden áron valami hátrányosságát akarja kompenzálni.
2016. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert ha van ezer ismerősöd, akkor fizikailag lehetetlen mindegyikkel minőségi kapcsolatot ápolni, ergo a háromnegyede egy felszínes szar lesz.
2016. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: direkt figyeltem a megfogalmazásnál, kérlek, olvasd el újra. Nem azt írtam, hogy mindegyik a legjobb barátja lesz. És sosem értettem, mi a baj ezzel. Mi a baj azzal, ha valaki csak a haverom, és évente 4-5 alkalommal összefutunk? Most akkor mi van? Ez mitől sz*r? Azt írtam, hogy attól, hogy valakinek van sok emberi kapcsolata, haverja (direkt nem barátot írtam), annak azért lehet néhány nagyon jó barátja is. De nem kötelező kizárólag azokkal az emberekkel járkálni mindenhová. Nekem pl. van egy barátom, akivel az elmúlt 6 hónapon belül 2x mentünk el együtt valahová. Ettől függetlenül elárulta nekem a legnagyobb titkait, és tudja, hogy számíthat rám. NEM vagyunk egymás legjobb barátai. De nem is kell. Van nekem 2-3 nagyon közeli barátom, kinek kell, hogy mind a 100 ismerőse puszipajtás legyen? Márpedig ha a barátaim pont introvertáltabbak, vagy más az érdeklődési körük, nem velük fogok bulizni járni.


Első 3-nak köszönöm. Nem azért, mert egyetértenek velem, hanem mert figyeltek arra, amit olvastak.


Várok további véleményeket.

2016. jan. 30. 22:50
 6/13 A kérdező kommentje:
Még egy kiegészítés, hogy ne legyen félreérthető: látom, hogy te sem azt írtad, hogy mind felszínes lesz, hanem hogy a 3/4-e, de hogy ezek mért lesznek sz*rok, azt nem tudom. (Illetve tisztelj meg egy kulturált stílussal a kérdésem alatt, kérlek.)
2016. jan. 30. 22:51
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Azt írtad a kérdésben, hogy "felszínes". Definíció szerint, akivel évente háromszor futsz össze, azzal felszínes a kapcsolatod.
2016. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Fusd át akkor harmadszor is. A kérdésem:

- akinek vannak ilyen barátságai

arról mért gondolják, hogy

- MINDEN kapcsolata csak ilyen lehet

2016. jan. 30. 22:53
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát látod, a legtöbben szöveget értelmezni sem tudnak. Ne várj túl sokat az emberektől.
2016. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem meg senki nem gondolja, hogy MINDEN kapcsolatuk felszínes, csak szükségesnek érezted megalapozatlan baromságot kérdezni.
2016. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!