Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért gondolják sokan, hogy...

Mért gondolják sokan, hogy akiknek sok emberi kapcsolatuk, haverjuk van, annak minden barátságuk felszínes lehet csak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 22:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó. Most még válaszolok, de a további válaszaidat ignorálom, mert kötekedésre nincs szükségem. Szerintem sokan mondják, én már sokaktól hallottam, te meg nyilván nem voltál ott. Az, hogy te nem mondod, az lehet, direkt nem ízt írtam, hogy mindenki ezt mondja. De ha baromság egy kérdés, és te mégis megpróbálsz rá 3x válaszolni (sikertelenül), akkor abban a szituációban nem magamat érzem butának. Ha akkor lesz valami számodra baromság, mikor nem sikerül bebizonyítani az igazadat, akkor sajnálom.


Szívesen fogadom a továbbiakban mindenki más válaszát, ellenvéleményeket is természetesen, amennyiben kulturáltan ki tudjátok fejteni.

2016. jan. 31. 11:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak. Egyszerűen arról van szó, hogy az így gondolkodó emberek maguk is szeretnének sok barátot, havert, de mivel nincs nekik, ideológiát gyártanak hozzá. A savanyú szőlőről szóló mesét tudtommal már az ókori görögök is ismerték, így nyugodtan kijelenthetjük, hogy ez a fajta gondolkozás nagyjából egyidős az emberiséggel. Nem kell velük foglalkozni.
2016. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2016. jan. 31. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!