Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha elkezdtek a neten ismerkedn...

Ha elkezdtek a neten ismerkedni valakivel, akkor egyből küldtök neki képet az arcotokról, ha kéri?

Figyelt kérdés
Pl én nem merek így egyből küldözgetni, mert lehet, hogy visszaél vele vagy valami.
2016. jan. 31. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Sose küldtem senkinek képet, semmilyent. Anélkül is lehet ismerkedni. Sőt, úgy vettem észre sokkal értelmesebb emberekkel lehet így, akiket nem az érdekel csak hogy nézek ki. Tök lényegtelen dolog a külső.
2016. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Butaság, hogy a külső nem fontos, akkor lelki társak maradtok, ha nem jön be...az más, ha tényleg csak azért ismerkedsz is.

Ne küldj azonnal, csak ha már jó ideje beszélgettek. Aki csak a visszaélésre utazik, az úgyis lepattan nem fogja pazarolni az idejét.

2016. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valamennyire számít a külső is minimum higiéné szempontjából, ami meglátszik az emberen. Csak azért kérdezem, mert most megint beszélgetek valakivel, aki egyből képet kèrt, és ez nekem így első nekifutásra kellemetlen, mert jóformán még semmit nem tudok róla.
2016. jan. 31. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:

két dologra utalhat vagy hülyít, vagy társat keres és nem beszélgetni akar. Azt is meglehet érteni, most miért pazaroljon arra időt, aki úgyse fog kelleni, ha már látta milyen?

Ezért nem való semmire az ilyen párkeresés, még az is lehet, hogy személyesen beszélgetni se tudnátok, mert nem lesz összhang, teljesen más kényelmes közegből, int szemtől szembe...

2016. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

persze, alap a képcsere.


gondolj bele, hogy jól elbeszélgetsz valakivel, aztán hónapokra rá küld egy képet és taszít téged. Mégis mi a fenét csinálsz ilyenkor?

2016. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sose küldtem képet.
2016. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van valakinek kedve beszélgetni?:D
2016. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!