Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Jogosan "hisztizek"?

Mit tegyek? Jogosan "hisztizek"?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy fiú, akivel elég jóban vagyok, szeretném ha több lenne köztünk mint haverság. Azonban, egy súlyos dolog miatt, nemrég megvagdostam a kezem...tudom, nem kellett volna, de már mindegy. Unokanővéremnek öntöttem ki a lelkem...

Akiről ma kiderült hogy mindent amit mondtam neki, elmesélt annak a fiúnak aki tetszik! Tehát kivesézték egymás közt a dolgaimat. Nagyon szarul esik hogy így kibeszéltek, na meg hogy az unokanővérem akiben megbíztam, elmondott mindent a fiúnak (senki más nem tudott a vágásaimról csak unokanővérem..).

Most nem nagyon akarok egyikükkel sem beszélni, fáj amit csináltak, hagyjanak békén. Unokanővérem szerint ez "semmi dolog, miért hisztizek ezen"...

Szerintetek is olyan semmiség ez az egész? Ti hogy reagálnátok erre?

16l



2016. febr. 5. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem ez gáz h kipofazott :/
2016. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy semmiség?

Inkább kérjen bocsánatot.Ha unokanővéred ha nem akkor sem kóser ha kibeszél a hátad mögött.

2016. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne beszèlj egyikelse. Tapasztalatból mondom hagyd a fiút próbáld meg tultenni magad rajta tudom nem könnyű de ez lenne a legjobb.. A csajt is szard le. Mindkettőt ès keress jobb barátokat. Nekem irhatsz nyugodtan ha valakinek el akarsz mondani valamit.. Mert tudom milyen rossz egyedül èn senkivel nem tudok beszèlgetni mert nincsenek barátaim. 18/lány
2016. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!