Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és van egy lány aki a legjobb barátjának tart engem és én is őt az én legjobb barátomnak...nos az elmúlt 2 napban folyton azt érzem, hogy hiányzik (60km-re lakunk egymástól csak suliba járunk ugyan abba) és, hogy megakarom védeni..., de nem tudom, hogy miért érzem ezt így hirtelen. Én mindig kedves vagyok hozzá, meghallgatom amit mond és el is hülyéskedünk, de én nem vagyok belezúgva és neki is egy másik fiú tetszik, szóval ez csak fiú-lány barátság.

2016. febr. 6. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
De, bele vagy zúgva. Csak még nem vetted észre. :D
2016. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 éve ismerem..és nekem jelenleg nem tetszik senki. :)
2016. febr. 6. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért akarod megvédeni, mert picit bele estél.
2016. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk láttam most egy animét amiben hasonló volt és azóta ... Címe: Naruto 370-426. rész ig (eddig láttam) Tudom, hogy ciki hogy enyi idősen animét nézek ...
2016. febr. 6. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak a valóság kicsit más
2016. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rám hatással vannak az animék
2016. febr. 7. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!