Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim. Mit tehetnék?

Nincsenek barátaim. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A suliba nem sikerült barátokat szereznem, az osztályba nem tudtam beilleszkedni (nem egy összetartó osztály). Van egy barátom már lassan 2 éve, de sajnos távkapcsolat, így nem tudunk mindig egymás mellett lenni. Sokat sírok emiatt, barátommal is veszekedtünk már emiatt, szerinte én vagyok a hibás, mert nem úgy viselkedem ahogy kéne...ha megbántanak nagyon undok és haragtartó tudok lenni :( bármennyire próbálkozom nem tudokmegváltozni. Félek, hogy emiatt elveszítem azt az egyetlen embert aki mellettem áll :( Szinte minden nap sírok, és nem tudom meddig tud még így elviselni. Hogyan tudnék változtatni az életemen? 18L

2016. febr. 8. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha élőben nem szereztél barátokat, online is lehetséges...keress olyan emberekt online akik a közeledben laknak, beszélgess velük, ha szimpatikusak vagytok egymásnak találkozhattok, elmentek sétálni vagy valami, ha jól érzitek magatokat egymás társaságában onnan megy a többi.


A másik lehetőség hogy szerzel egy munkát és jóban leszel a munkatársaiddal, ott is lehet embereket megismerni.

2016. febr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még suliba járok, utána egyetemre szeretnék menni, de félek, hogy ott sem találok barátokat, nagyon sokszor nehezemre esik idegen emberekkel beszélgetni, szorongok olyankr és nem érzem magam jól.
2016. febr. 9. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor pszichológust keress fel inkább, valamiért gátlásos és rettentően haragtartó vagy, ez hosszú távon tényleg megbetegíthet...
2016. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Firedoom ***** válasza:

Ez könnyen egy ongerjeszto folyamatta fajulhat. Eloszor csak raparazol minden probalkozasnal, hogy hiaba akarok ugysem lesz baratom. Aztán inkabb meg se próbálod mert csak az idegesség jon vele.

Soha nem szabad feladni mert az a legrosszabb amit tehetsz. Izgulni is felesleges, a Földön élő sokmillio emberből miert te ne találkoznak olyanokkal akikkel teljesen egy rugóra jársz? Csak keresgetned kell. Ha izgulsz az se baj, meg palastolnod se kell. Felesleges.

A végére a szokasos es eddig bevalt jotanacs: Olyan helyeken próbálkozz ahol hozzad hasonlo emberek vannak pl ha szeresz sakkozni akkor Menj sakk szakkörre stb stb stb.

2016. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2016. febr. 9. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!