Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érjem el, hogy a legjobb...

Hogy érjem el, hogy a legjobb barátnőm beszélgessen velem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy ha elkezdek valamit mesélni a barátnőmnek, sose figyel úgy oda, vagy nem igazán reagál rá, emiatt elég hosszú csöndek szoktak lenni a beszélgetéseinkben. Ő általában nem kezdeményezi a beszélgetést, maximum azt hozza föl, hogy milyen sok házink van, milyen sok dogát írunk stb., nagyon nehezen engedi el magát. Csöndes és nagyon magába forduló, és nem tudom hogyan húzzam ki ebből, mert ez neki se jó, és én se élvezem így a barátságunkat. Már gondolkoztam rajta, hogy esetleg velem van a baj, de más lányokkal (persze nem minddel, 2-3-mal) a semmiról is órákhosszat tudok beszélgetni.

2016. febr. 9. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott erről egy barátnőm, aki akaratom ellenére van mindig mellettem és folyton engem nem érdeklő dolgokról hablatyol :D Az a helyzet, hogy olyan buta a lány, hogy nagyon tud zavarni. Kedves, de buta. Nos, gondolom nálad nem ez a helyzet, mert ha már írni tudsz, akkor már kizárható a dolog :DD Szerintem az első hogy ne csak mesélj. Próbálj meg sokat kérdezni arról, amire azt mondja érdekli. Már az se rossz, ha nem akar elszakadni az iskolai témáktól, ha egy tantárgyról beszélgettek, melyikőtöket mi érdekel, milyen téren mennétek továbbtanulni. Kiskorotokban mik akartatok lenni :DD Valami közönséges kérdések. Előbb-utóbb sztem' kezdeményezni fog, sokat kell kérdezni, hogy lássa, hogy tényleg érdekel :)
2016. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyat kérdezz,olyanról próbálj beszélgetni vele,ami őt is érdekli,hogy be tudjon kapcsolódni a beszélgetésbe.
2016. febr. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Rosszul fejeztem ki magam, persze nem csak mesélni szoktam, hanem kérdezgetni is. Például már próbáltam a továbbtanulásról, a hobbijairól vagy a hétvégéjéről kérdezni, de általában 1-2 mondatos választ ad és mindenben nagyon bizonytalan vagy túl aggódik mindent. Elég jó osztályunk van és órák után akár 10-15-en leülünk beszélgetni, de még ha érdekli is a téma se nagyon száll be a beszélgetésbe.

2016. febr. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!