Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ideges vagyok a barátaim...

Ideges vagyok a barátaim miatt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés barátom van, azokkal is ritkán találkozom. Van két barátom akiket nagyon rég óta ismerek. Néha szervezünk programokat. Engem az zavar nagyon hogy sokszor nem hívnak meg engem amikor csak úgy hirtelen kitalálnak valamit. Például ma véletlenül észre vettem hogy elmennek moziba megnézni a Deadpool-t. Én mondtam nekik hogy meg kéne nézni hétvégén de kiderült hogy már lefoglalták és nélkülem mennek. Tudom hogy ez nem olyan nagy dolog de nekem rosszul esik.

2016. febr. 10. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik inkább haver vagy számukra, nem igazán foglalkoznak veled. Lehet többször kéne találkozni vagy nem tudom. Gondolom ők ketten többet beszélnek, ezért mennek ide-oda.
2016. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, igazad van, de simán elhívhattak volna engem is moziba
2016. febr. 10. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Segíteni nem nagyon tudok a problémádon. De én is jártam már így...és néha nagyon tud fájni. Próbálj Te szervezni programot, ha velük akarsz lenni.
2016. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megpróbálom, köszönöm
2016. febr. 10. 19:34
 5/5 anonim válasza:
lehet hogy buzyk
2016. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!