Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen barát ez?

Szerintetek milyen barát ez?

Figyelt kérdés
Tudja jól hogy imádok fürdőbe járni, elment nélkülem egy viszonylag messzi fürdőbe, nekem meg cseszett szólni. Nagyon elegem van már belőle, csak akkor szól ha neki kell valami. MEgfogadtam hogy lefogom tojni a fejét. Ma találkoztam vele, jópofiztam egy kicsit hogy ne legyen feltűnő a döntésem, erre meg számon kér hogy miért nem mentem már át hozzá. Ritkán vagyok otthon, akkor sem azért hogy az önelégült tök fejét nézzem. Lusta, otthon fekszik, nem jön ki sehová sem. Tudja rólam hogy szeretek túrázni. Ha ő akar valamit, akkor miért nem ő illeszkedik hozzám? Miért én hozzá? Ha tudom hogy egy haverom kocka, és fent akarom tartani vele a kapcsolatot, akkor elmegyek hozzá néha és ott vagyok nála, de nem azt csinálom hogy ráerőltetem hogy jöjjön el velem túrázni.
2016. febr. 12. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kommunikációval próbálkoztál?
2016. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ha ő akar valamit, akkor miért nem ő illeszkedik hozzám? Miért én hozzá?"


A barátságban ez kölcsönös. Neked nem barátod van, csak haverod (a rosszabb fajtából). Ő is, te is megéritek a pénzeteket. Ő pitiztet, te tapadsz és nyavalyogsz nekünk a haverod háta mögött róla.

2016. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért járok ide hogy nyavajoghassak, ha meg én nem nyavajgok akkor meg ti... ha egy ügyvédhez elmegyek az se más mellé fog állni ...
2016. febr. 12. 20:56
 4/4 Blade Bone ***** válasza:

Te miért nem toltad le mikor kihagyott a fürdőzésből? Ő megtette már egy kis dolog miatt is..

Légy szókimondóbb, barátok vagytok.

2016. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!