Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért zavarja a...

Szerintetek miért zavarja a nagydarab, kigyúrt csávókat az ha valaki aki nem épp akkor mint ők, alfásan viselkedik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy határozottan, magabiztosan, kényelmesen mozog egy náluk kisebb darab közöttük, és máris sértésnek veszik. Én nem vagyok nagyon nagy darab, kicsi sem, úgy átlag felett valamennyivel, 186 cm, 87 kiló. Senkit nem zavar a viselkedésem, de amikor ilyen kigyúrt állatokkal vagyok, "igazi" alfákkal, akkor úgy látom kötözködni volna kedvük. Persze mindig kijátszom ezt, nem sikerül nekik a konfliktust kiprovokálni sehogy sem. De azért látom, hogy nem vagyok szimpatikus a szemükben :) Elvárják általában, hogy az ember alázatos legyen velük szemben? :) Csak azért mert nagyobb a fizikai erejük?
2016. febr. 13. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem általánosítanék, de az ostobábbaknál én is észrevettem ezt. Valami olyasmi zavarhatja őket, hogy ők munkát és időt öltek a testükbe, ezért úgy érzik csak nekik van 'joguk' ehhez, ill. lenézik aki nem gyúr.
2016. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Clark Kent.. ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarja őket.
2016. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Az alfaság, és a tiszteletlenség között van különbség!

Az emberek többsége az utóbbit nem szokta kedvelni ami nem csoda!

Próbáld ne összekeverni a kettőt, és akkor kedvelni fognak a nagydarabok is!

Mellesleg aki nagydarab vagy kigyúrt az miért egyből állat?

Nem lehet, hogy túlzásba esel a sztereotípiákkal, és ez átjöna testbeszédeden?

2016. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
lehet téged mégiscsak meg kéne csapkodni,hogy helyrezökkenj?!
2016. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-as.

Írtam valahol, hogy tiszteletlen vagyok? Nem vagyok semmilyen, csak végzem a dolgom, anélkül, hogy bármilyen hatással lennének rám, szóval nem hatódok meg a nagy izmaiktól meg fizikai erejüktől, teljes mértékben ugyanúgy kezelem őket mint egy 60 kilós embert, vagy bárki mást. Szóval nem kezelem őket másképp csak amiatt mert nagyobbak mint én, vagy esetleg erősebbek.

2016. febr. 13. 21:15
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es. Nini, az agresszió amire utaltam már kidugta fejét ennél az úrnál is :)
2016. febr. 13. 21:17
 7/7 A kérdező kommentje:

1-es


Mert ugye mindenki arra büszke, amije van, ki az észére, ki az izmaira :)

2016. febr. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!