Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez tényleg ENNYIRE félreérthető?

Ez tényleg ENNYIRE félreérthető?

Figyelt kérdés

Rendkívül fontos kiegészítés a kérdéshez: :D (nem oda írtam, mert engem irritál, amikor a kérdést nyomják tele hangulatjelekkel xD)


Szóval.

Van egy barátom, fiú, akivel már kiskorunk óta ismerjük egymást (hála anyukáink halhatatlan barátságának:D). Mind a ketten a helyi gimibe járunk, általánosban is osztálytársak voltunk, és teljes biztonsággal kijelenthetem, hogy őbenne bízok meg a legjobban (aka legjobb barátom, vagy ilyesmi).

Szokásunk, hogy megállás nélkül szívatjuk egymást, és itt fejeződik be a bevezetés, hogy rátérhessek a kérdés lényegére. Ebből, hogy mindig összeszívatjuk egymást, mióta asszociál a társadalom (na jó, csak az ismerőseink) arra, hogy flörtölünk? Amikor utoljára ellenőriztem, a két szó még nem volt szinoníma, és mi tényleg nem gondolunk egymásra így, a srác gyakorlatilag a bátyám (bár két hónappal idősebb vagyok nála *diadaltánc*).


Tehát, valaki elmagyarázná nekem az emberek hülye logikájának alapját? :D


Köszi,

15/L



2016. febr. 13. 23:00
1 2
 11/12 anonim válasza:

Figyelj csajszi

A legjobb dolog az, amikor tudod a gyerekkori baratodrol. Akiben a legjobban megbízol, hogy tenyleg meleg es pasija is van egy ideje és megcsókol. Amikor olyan istenesre isszátok magatokat mert mondjuk neked rossz heted volt vagy naaagy szerelmi csalódásod és megcsókol? És képet csináltok. Aztán amikor nézegetitek másnap a képeket (mert kiesett a buli) ott virít a kép. És nek tinédzserek vagytok már hanem 25 felett. Na .....:D

Ezt hívják tapasztalatnak. Sose a szavaknak higgy, hanem a tetteknek ;)

2017. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Azóta mi a szitu?
2021. aug. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!