Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm elkényeztettet, és mindig rajtam csattan az ostor?

Figyelt kérdés
A barátnőm elégé el van kényeztetve és az anyával is úgy bánik mint egy kapca rongyal. De amikor nem az van amit ő akar akkor egyből be pukad és lehorgya az illetőt minden félének. Sokszor már nekem is elegem van belőle de nem merem elmondani neki hogy mi bajom van vele mert akkor meg sértödik. De nem nagyon szeretnék vele össze veszni mert egyedül ő a barátom mert ugyanis én nehezen barátkozom. Mostis telefonáltam vele és dübörögteti a zenét és amikor szólni mertem neki hogy vegye lentebb a hangját ő el kezd ordibálni hogy mit kébzelek én magamról meg le kur...ázot. Aztán neg küldöt egy sms-t hogy vissza vehetnék a pof...ámból. Mit tegyek?
2016. febr. 15. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyd ott, az ilyen még ismerősnek sem kellene, nemhogy barátnak
2016. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy menjen a k.rv@ @nyjába! Ezt szó szerint idézd! Bepukkad, aztán pár nap/hét után belátja, hogy nem volt jogos amit mondott és gusztustalan is. Ha még egyszer barátkoztok, akkor ne hagyd, hogy a fejedre nőjön. Azért ilyen, mert senki nem ugatja le. Egyébként azért se lenne kár, ha nem barátkoznál vele..
2016. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe már elküldtem volna melegebb éghajlatra. Az ilyen nem barát.
2016. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!