Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy alakuló barátság a türelme...

Egy alakuló barátság a türelmetlenségem miatt tönkremehet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egymásra találtunk a gyerekem volt tanítónénijével. Igaz, hogy inkább én szerettem volna barátkozni, de ő sem volt ellene. Párszor elmentünk együtt sütizni, kávézni, stb. De ő elég elfoglalt a munkája révén is, így csak havonta tudtunk összeülni. Én ennél sűrűbben szerettem volna részt venni az életében, ezt szóvá is tettem, többször beszéltünk erről, többször is irogattam neki, mint kellett volna és az elmúlt hetekben egyre jobban eltávolodtunk egymástól mígnem egyszer csak elege lett belőlem. Pedig nem bántottam meg csak kicsit túl sok voltam neki. Azóta nem igazán áll velem szóba. El lehet rontani egy amúgy kölcsönös baráti érzést ilyennel végleg? Lehet még esélyem a hibáim kijavítására? Mire számíthatok? És mit tehetek? Volt valaki ilyen helyzetben?
2016. febr. 16. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
El bizony! Nekem bármennyire is szimpatikus valaki, ha nagyon nyomul, erőlködik akkor inkább befejezem a barátkozást. Utána meg nem szokott újra fellendülni a dolog. Szerintem hagyd békén, elég érthető jelét adta, hogy le akarja zárni a dolgot. Ha most neki állsz újra nyomulni, akkor nem azt fogja érezni, hogy ki akarod javítani a hibát, hanem, hogy továbbra is erőszakosan nyomulsz.
2016. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Azért reménykedek, hogy mégsem rontottam el mindent teljesen! Békén hagyom persze és várok rá, hátha csoda történik...
2016. febr. 16. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!