Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy jó barátnak láthatóan...

Ha egy jó barátnak láthatóan kezd elmenni már a kedve tőlem, akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Talán kevesebbet kéne keresni, beszélni vele, és akkor újra minden a régi lenne, megjavulna a kapcsolat?
2016. febr. 17. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, miért kezd elmenni a kedve?
2016. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld kicsit izgalmasabbá tenni újra a kapcsolatotokat. Ha most kitalálod, hogy kevesebbet keresed akkor benne van a kockázat, hogy megszakad a kapcsolat.


Benne van, hogy kiég néha kicsit két ember között a viszony, de ha tényleg jó barátok vagytok, akkor ez hosszú távon nem fog változtatni semmin.

2016. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajna nem biztos hogy meg tudom oldani a problémádat, de én ugyanebben a cipőben járok.


Mielőtt leírom a sztorit, pár beszólás:


"Ha valaki kerül, meg ne zavard benne"-FB megosztási szöveg. De való igaz, amikor egy barát hátat fordít Neked, akkor sajnos egyenlőtlen lesz a fontosság. Neked fontosabb a barátságotok, mint neki. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Meg kell próbálni elengedni. Szól a közhely, de eddig nincs jobb.


Nekem is van egy barátom. Úgy szeretem, mintha az öcsém lenne. Tényleg csak azért nem vagyok belé szerelmes, mert fiú :D Tavaly együtt nyaraltunk, együtt edzettünk sokáig, heti több tali, pár óránként üzenet viberen és facen.


Aztán lett egy barátnőm. Ő pedig elfordult tőlem. A barátnővel szakítottam, de a srác továbbra is távolságtartó.


Ha kérek valamit vagy írok rá, akkor reagál és segítőkész, tehát konkrétan nem tudok mit felhozni, hogy miért hanyagol.


Ha a szemére vetem, hogy kegyvesztettnek érzem magam és sajnálom, hogy nekem fontosabb a kapcsolattartás, mint neki, akkor:


Hárít, terel.

És ezekkel a jelzőkkel illet engem:

-féltéleny

-feminim (le se tudja írni hogy feminin)

-sértődékeny

-ne csodálkozzak ha ilyen érzékeny lélekkel a nők nem tartanak férfinak

-mindent felfújok

stb stb stb.


Ezek után az ember elgondolkodik, hogy érdemes-e ebbe energiát tenni.

Megérdemli-e ez az ember ezt a feltétel nélküli ragaszkodást?


Elemészt a tehetetlenség engem is, nagyon rosszul érzem magam másfél hónapja, amióta tart ez a nagy hátat fordítása, de mér nem szólok, nem mondok semmit, nem keresem. Nem kérek az ítélkező kritizáló minősítgetéseiből és a flegmázásokból.


Szép lassan talán elsorvad bennem ez az erőteljes kötődés. De rossz, nagyon rossz...

2016. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mond el neki s kérdezz problémák lehetőségére.

Ha nem tudjátok megbeszélni, egész kapcsolatot nem érdemes erőltetni.

2016. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!