Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem az elsőt.Új emberek,új osztály.Egyetlen embert sem ismertem.Már első nap voltak csoportok akik interneten keresztül jóba lettek még nyáron.Én mai napig nem illeszkedtem be.Persze beszélgetek néha,de túl zárkozott és csendes vagyok.Összetudnék barátkozni bárkivel,de a kezdeményezés nem megy.Egyszerűen nem tudok miről elkezdeni beszélgetni.Nem megy.Talán a sok csalódás miatt van nem tudom,de nem megy.Szeretnék jóba lenni mindenkivel,de nem adnak esélyt,nem keresik a társaságom.Elvannak első naptól egymással és más meg le van szarva.És próbálkozom de valahogy nem leszek fontos nekik.Van akivel alig beszéltem pár szót szeptember óta.Nagyon egyedül érzem magam.Egész nap szinte senkivel nem beszélek.Senkivel.
2016. febr. 18. 00:03
 1/1 anonim válasza:
Írtad, hogy neten már nyáron kialakultak kisebb társaságok. Ha élőben nehezedre esik a kezdeményezés, talán próbálkozhatnál te is az interneten. Illetve megfigyelhetnéd, hogy ki az, aki különösen jó valamiben, és emellett barátságosnak is tűnik: tőle segítséget kérhetnél abban, amiben profi. Ez jó apropó, hogy elkezdjetek beszélgetni, aztán hátha több beszélgetés lesz belőle. Egyelőre ezek jutottak eszembe.
2016. febr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!