Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Amíg dolgoztam,suliba jártam stb... mindig voltam barátaim.2 gyerekkel vagyok itthon,azóta kezdett el romlani a helyzet,egy barátom sincs.Még a lányom keresztanyja is megszakította velünk a kapcsolatot.Nem tudom mit ronthatok el...Más is van így?
2016. febr. 20. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem egyedi eset.

Minél előbb, ahogy tudsz,menj vissza dolgozni,építsd a szociális kapcsolataid.

2016. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg barátok lettek volna, megértik helyzetedet még ha el is kell hanyagolniuk társaságod.

Barátokat ön akaratból választott helyeken kell szerezni, nem rendszerben élésből fakadó helyeken.

De ha ott is találni, persze használd ki, de akkor legyen igazi barát, nem csak haver.

Sok oka lehet jelenleg nincsenek, de rengeteg másnak sincs, pedig sokan hiszik, van vagy 50-150, közben 0 s sose volt, sose lesz.

Légy nyitott új emberek megismerésére, ne félj emberekhez menni beszélgetést kezdeményezni, keress helyeket, csoportokat ahol hozzád passzoló személyiséggel rendelkező embereket ismerhetsz meg.

2016. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!