Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt introvertált...

Vannak itt introvertált lányok, esetleg fiúk, akiknek kevés barátja van és nem értik meg őket?

Figyelt kérdés
Eléggé introvertált beállítottságú lány vagyok már régóta és nagyon nehezen barátkozom. Nehezen nyílok meg és sok időre van szükségem -főleg élőben, hogy összefüggő mondatokat alkossak többnyire olyan embereknek, akikkel kapcsoltban azt érzem, hogy nem tudnék kijönni vagy nem értenének meg. Nagyon nehezen tudok kiigazodni magamon, mert néha elég csak egy gondolat és a padlón tudok lenni. Sok mindennel kapcsolatban ambivalns érzéseim vannak és előfordul, hogy döntésképtelen vagyok olyan dolgokkal kapcsolatban, amik a jövőmet illetik. Úgy érzem, hogy egyedül vagyok, és néha, amikor elgondolkodom, mindig szomorú leszek, mert nagyon jó lenne valakivel beszélni vagy csak egy kicsit kikapcsolódni, akivel közösen megértjük egymást. Előfordul, hogy vannak olyan napjaim, amikor le vagyok törve, mint a bili füle és senkivel nem szeretnék beszélni, vagy ha mégis, akkor csak pár percet... :d Ha az MBTI szerint nézzük a dolgokat, akkor INFP vagyok, ha az enneagram szerint, akkor 4w5, de mivel ez nem annyira ismert fogalom még felénk, így félve említeném meg.. Néha eléggé bolond és vicces lány tudok lenni, főleg, amikor össze-vissza vagyok magammal, illetve amikor jól érzem magam. Tulajdonképpen pozitív gondolkodású vagyok, ameddig nem ütközöm egy olyan jellegű problémába, amelyet nem akarok/nem tudok megtenni, de persze nagy nehezen átküzdöm magam rajta és újra pozitív leszek. Nagyon hiányzik a szerelem is az éleemből...sokszor a fiúknak is, akik közelednének hozzám nem merek esélyt adni, mert nem szeretném őket megbántani...Általában az szokott előfordulni, hogy amikor közelednék egy fiúhoz, akkor Ő menekül előlem, s amikor valaki közeledne hozzám, akkor pedig én menekülök... Lehet, hogy fura, de arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e itt olyan lányok, akik szintén hasonlóképp gondolkodnak, mint én, s úgy érzik, hogy egyedül vannak?

2015. nov. 27. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
A gyakorisok 99%a ilyen emberekből áll.
2015. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
52%
Hány éves vagy? Én is introvertált személyiség vagyok, és szerintem sokan vannak így. 23/N
2015. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Szia, nekem nyugodtan írhatsz:)
2015. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Kulonbozo, gyerekkoromban tortent esemenyek hatasara en is sokszor hasonlo problemakkal kuzdok. Sokan nagyon erettnek tartanak a korosztalyomhoz kepest (mondjuk ez foleg meg fiatalabb koromban, most mar a tobbiek is kezdenek megkomolyodni :D). Nehezen baratkozok es nehezen tudok megbizni a emberekben, de azert annyira nem erzem magam introvertaltnak, mint mondjuk Teged a leirasod alapjan. Ammenyire tolem telik, probalok a kulvilag fele nyitni :)

Ha gondolod irhatsz (meg barki mas) ha szeretned elmeselni a gondolataidat, amit szerinted sokan nem ertetenenk meg.

23F

2015. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
87%
Ez a közösségi oldalak illuziójának is köszönhető hogy befelé fordulnak az emberek!
2015. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
én írj ha gondolod :)
2015. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Szia! MBTI szerint én INFJ vagyok, szóval az introvertált lányok táborát erősítem. Sok dologban hasonlóképpen gondolkodom mint te, ugyanakkor (most már) nem érzem magam egyedül. Nem volt egyszerű, de sikerült megtalálnom az arany középutat. Ha gondolod, nyugodtan írj! :)
2015. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Úristen! És hol van a fordítógép?
2015. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Hehe, én is INFP vagyok, mintha rólam írtál volna. Van egy pár barátom, de annyira nem közeliek, valahogy idővel mindig lemorzsolódnak. A legjobb barátom a párom.
2015. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok én is. Ha gondolod, írhatsz.:)

18/L

2015. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!