Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Áthívtam hozzám egy lányt és...

Áthívtam hozzám egy lányt és nemet mondott. Hogyan reagáljak rá?

Figyelt kérdés
Szóval ez a lány már évek óta szinte szomszédom és ismerősöm,1-2 hónapja viszont már erősebb baráti kötelék vonz kettőnket,van hogy esténként átugrok hozzá,de a szülei is ott vannak,szóval nem kell semmi olyanra gondolni.Persze rajtam nem múlna a folytatás ugyanis kissé szeretem ezt a lányt :) Szóval ma felajánlottam neki,hogy jöjjön át nálunk,meséltem neki hogy a szüleim nem lesznek itthon egész nap,meg hogy megnézhetnénk egy filmet.Egyébként tett már utalásokat rá,hogy lehet majd több is köztünk,de konkrétan az érzéseimet nem tudja. Hogyan reagáljak erre? Az mennyire jó megoldás ha egy pár napig nem tartom vele a kapcsolatot had eméssze a dolgokat? Vagy csak legyek türelmes,mert ez még nem az én pillanatom volt?

2016. febr. 23. 16:26
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem kicsit megijedt attol hogy a szuleid nem lesznek otthon és mivel annyira a leiras alapjan nincs meg a bizalom lehet hogy fel hogy van mas szandekod… semmi keppen ne szakits meg a kapcsolatot és csinalj ugy mintha semmi nem tortent volna nincs itt semmi nem a te pillanatod… szimplan megijedt de majd akkor hivd at eloszor ha a szuleid is otthon vannak. :) 13/L
2016. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Küldj el neki egy ilyen képet:


[link]

2016. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Hogyan reagáljak erre?"

Ha tudni szeretnéd miért nem, kérdezd meg.

Egyébként sehogy. Jelezd neki felfogtad. Vagy ne. Gondolom egyértelmű már.

"Az mennyire jó megoldás ha egy pár napig nem tartom vele a kapcsolatot had eméssze a dolgokat?"

Egyáltalán nem. Csak idiótának fog nézni amiért nem beszélsz vele s nem reagálsz neki napokig.

Mit kéne emésztenie? Te emészted magad ok nélkül.....

2016. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thomika20 ***** válasza:
Már bocs, de pancser vagy. A lányok tudják, hogy akit általában áthívnak filmezni, úgy hogy nincs otthon senki, az szexet akar. Megijedt, mert nem akar veled lefeküdni és nemet mondott!
2016. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsonak van igaza ;) !
2016. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az mennyire jó megoldás ha egy pár napig nem tartom vele a kapcsolatot had eméssze a dolgokat?"

Hát az nagyon jó megoldás lenne. Szegény egyből arra gondolna, hogy nem akartál tőle semmi egyebet, csak szexet.

2016. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!