Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaim hazudnak nekem?...

A barátaim hazudnak nekem? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van két barátnőm, na meg ugye én. Mindannyian állítjuk, hogy csúnyák vagyunk. Szerintem az egyikőjük nagyon is szép, a második átlagos, én meg átlagon aluli vagyok, de ez mindegy is. Szóval, valamelyik nap nézegettük egymás telefonjain a képeket. Mindkettőjük galériája tele volt szelfikkel, minden nap többet is csinálnak. Sőt, egyikőjük minden reggel küld magáról egy képet nekem...

Akkor ők tényleg annyira rondáknak tartják magukat, ha tele van a telefonjuk saját magukról készült képekkel?

14/L.



2016. febr. 25. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Önsajnáltatás...
2016. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Tulajdonképpen nem tudom. Önértékelési probléma, felesleges hiszti, inkább figyelemhiány. Nem tartják elég szépnek magukat, de mégis tudat alatt (függetlenül attól hogy valóban szépek-e s mint gondolnak magukról) próbálják azt tudatosítani hogy ők szépek. A szelfizés nem feltétlen nyílt emberekre jellemző. Háta mögött állhat önértékelési probléma is. Remélheti hogy így meglátja magában a szépséget, vagy pedig tovább tudja szidni magát.


A válasz összetett, de szerintem kérdezd meg őket. Hülyeségből mondhatjátok magatokra hogy csúfok vagytok, de ha komolyan is gondoljátok akkor mindhárman el kéne gondolkoznotok kicsit, hiszen ez nem normális.


Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehet, hogy alulértékelik magukat.

Ez a képcsinálás, meg csak időtöltès nekik.

De az is lehet, hogy előtted, meg a többiek előtt nem akarják kimutatni az egójukat.

De amúgy ettől, hogy valaki csúnyának érzi magát, attól még nem jelent semmit hogy magukról csinálnak képeket. Ne gondolj rögtön rosszra...esetleg te is csinálj magadról képeket, és küldd el nekik. Ne becsüld alá magad!!!! Lehet, higyhogy olyan fajta vagy, hogy alábecsülöd magad, de ne tedd! Az is lehet, hogy te is ugyan olyan szép vagy mint ők, vagy még szebb is, csak nem hiszed el magadról!!!!

2016. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 26. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!