Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 21 éves egyetemista lány...

21 éves egyetemista lány vagyok, mennék rengeteg helyre, de nincs kivel, magányos vagyok, nincsenek barátaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos néhány laza ismeroson kivul nincsenek barataim, volt ehy hosszu kspcsolatom, az o baratai voltak az enyemek is de ez megszakadt :( most is mennek moziba, szinhazba, kavezni de egyszeruen nincs kivel. Ti hol talaltatok baratokat? :)

2016. febr. 24. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol,de tényleg bárhol.

Net,chat,könyvtár, egyetem...tessék nyitott lenni, a hasonló érdeklődésű emberek felé nyitni.

2016. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pesten jársz egyetemre? :)
2016. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem eddig sajnos nem sikerult, pedug igyekszem pozitiv lenni :) es igen, pesten jarok egyetemre, itt is elek :)
2016. febr. 24. 19:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint nem vagy valami otthonulos tipus. Miert nincs egy barátod sem? semmi régi osztálytars vagy hasonló?
2016. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad, hogy egyedül is el lehet menni bárhová, és még jól is érezheted magad? Bár a társadalom azt mondja, valójában nem ördögtől való. Ha csinálsz valami számodra kedveset, akár egyedül, akkor van rá esély, hogy találkozol hozzád hasonló emberekkel. Gondolok itt olyanra, hogy elmész egyedül egy kiállításra. Persze ez nem vonatkozik arra, ha te sapkákat szeretsz kötni, otthon a kandalló előtt, mert ezesetben nyilván nem találkozol mással.
2016. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Szia! Bar en nem tudok segiteni mivel messze vagyok pesttol az irasodat olvasva mintha magamat latnam annyi a kulonbseg hogy 21 eves fiu vagyok. Nekem a baratok szetszeledtek kulfoldre stb.kivanom hogy talalj baratokat de barat nem a fan terem a haver a fan terem. Baratbol keves van. De egy dolgot nem veletlen sodor eled az elet. A baratok jonnek mennek. En ugy vagyok vele jelenleg hogy ugy lesz ahogy a sors akarja. Lesznek baratok emiatt nem kell aggodni mindig olyan barataid lesznek amilyen szemelyiseg te magad vagy es kiegeszititek egymast :) no para ;)

Esetleg ha ven kedved beszelgetni irj privatot.

En peldaul sokat gondolkozok azon hogy megismernek innen onnan embereket. Nem parkapcsolati cellal es nem csak noket. Hanem erdekes mas helyen elo embereket megismerni peldaul sokaig beszelgettem egy bosnia herczegovinai csajszival nagyon kedves volt :)

Talalj fel uj dolgokat. Az elet egy nyitott konyv meg ha nehez is. Es nekem is nehez most :) hajra fel a fejjel :)

2016. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Írj rám, ha gondolod, mindig szívesen ismerkedem új emberekkel :) 25/L
2016. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

én is hasonló helyzetben vagyok. a barátaim elfoglaltak, dolgoznak, családjuk van, elköltöztek, sosem érnek rá. lehet egyedül is szervezni programokat, de az nem olyan élvezetes. nekem is sokszor hiányzik a társaság és a motiváció, amit ez jelent.


állítóleg ismerkedni bárhol lehet. egy lánynak szerintem könnyebb is, de sajnos nem olyan egyszerű, mint mondják. sajnos nekem is nehezen megy az utcán, vagy bárhol csak úgy megszólítani ismeretleneket.


egyetemistaként talán kicsit könnyebb. sok féle diák program van, akadnak évfolyam és tankör társak, bulik, mindenféle csoportok és közösségek, amikhez lehet csapódni és itt talán kialakulhatnak új barátságok. egyetem után sokkal nehezebb.


vannak különféle programszevező és vagy társkereső oldalak, mint a turatars.com, miitt.hu, stb. ezek segíthetnek, bár a siker sehol sem garantált és mindenképpen hozzá kell tenned neked is a magad részét.


ha gondolod, írj, én is szívesen ismerkedek új emberekkel. 36F Budapest

2016. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is magányos vagyok. :D Van, amikor itthon vagyok, de most hogy jön a nyár, jó lenne majd egy kicsit kikapcsolódni. Én szoktam járni könyvtárba, általában szinte csak oda járok, és gondoltam rá, hogy ott kezdjek el ismerkedni, mert itt a neten elbeszélgetek kb. mindenkivel, de épp az a cél, hogy kimozduljak egy kicsit. Persze milyen jó lenne ha nem lennék túlságosan félénk ahhoz, hogy egyszerűen odamenjek ismeretlen emberhez s megkérdezzem tőle, hogy bocsi nincs kedved velem sétálni, tanulni vagy beszélgetni? ahh..Meg gondoltam már rá, hogy ott is könnyebben talál tanulótársat az ember, de na.. :d Szóval épp ez az, hogy itt, általában online barátok vannak, hiszen sokan messze laknak vagy nagyon nehezen lehet őket kimozdítani(mint engem :D -bár bevallom, ez régebben egyáltalán nem így volt! sőt én voltam az, aki mindenkit hívott valahova. :D) Pont az a lényeg, hogy kimozduljak, de az esetemben, ha vannak, olyan emberek, akiknek élvezem a társaságukat, akkor szó nélkül gyorsan összekapom magam és vevő vagyok egy bulira(bár csak régebben jártam koncertekre), egy sétára.. Sokszor teljesen más a gondolkodásunk is és egyszerűen nem vagyunk egymásnak szimpatikusak. Sajnos ez olyan, mint a "társkeresés" csak annyi különbséggel, hogy nem szerelmet keresel, hanem barátot, akivel eltöltöd a szabadidőd, akivel tudsz beszélgetni bármiről és nem néz rád furán, szóval akivel lehet viccelődni is, stb.... Na mindegy, próbálkozni kell. Egy órára lakom Bp-től, ha szeretnél, akkor írj nyugodtan, meg bárki írhat, aki unatkozik, magányos és szeretne együtt nevetni, tanulni, sétálni, koncertre menni vagy bármi :))
2016. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gyertek sétálni a szigetre, Duna-partra, budai hegyekbe, kiülni a Kopaszira, stb.
2016. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!