Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb haverom összevereked...

A legjobb haverom összeverekedett velem a lánya miatt. Mit csináljak, hogy megértessem vele a dolgokat?

Figyelt kérdés

45 éves vagyok, a haverom 49. Van egy 20 éves lánya. Na most mivel építkeztek, besegítettem az építéssel, elég sokat voltam náluk. És jóban lettem az egész családdal. A lányával is, akivel kb ugyan olyan az érdeklődési körünk. Zene, motorok, tetkók. Szóval sokat dumáltunk, de soha nem találkoztam vele, csak ugye náluk.

Aztán a kiscsaj picit merészebb lett, elkezdett velem flörtölni. Először még röhögtem is rajta, aztán amikor rájöttem, hogy komolyan gondolja, közöltem vele hogy jobb lenne ha abbahagyná mert apuci nem fogja jó szemmel nézni.

Aztán mondta, hogy csak viccelt és olyan mint ha a báttya lennék. Hát próbáltam elhinni neki, nem ment. Aztán már kerülni próbáltam, de akár hányszor meglátott elkezdett ölelgetni. Legalábbis próbált, és mivel pasi vagyok és igazán csinos a lány egyre rosszabb volt a helyzet.

Na és aztán jött a legjobb rész, lementünk kocsmázni a faterjával, picit többet ittunk és verekedés lett a vége, pedig az egyik legjobb barátom. Ordibált, hogy mit akarok a lányától, hogy miattam sír meg ilyenek. És képtelen felfogni, hogy hozzá se értem a lányához.

Hogy értessem meg vele? A lányt most kerülöm, ahogy tudom de valahogy folyatosan ott bukkan fel ahol vagyok.


2016. febr. 25. 22:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
53%
ha nem hallgat végig küld el neki szöveges üzenetben ott nem tud belevágni a szavadba és szépen lassan le is irhatod neki hogy is volt ez az egész jobb ötletem nincs
2016. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Üljetek le hármasban, és úgy magyarázd el a haverodnak, hogy mi a helyzet.
2016. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem, mit jelent a "mivel pasi vagyok".
2016. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát az utolsó mondata az volt hozzám, hogy meg ne lásson a lánya közelében :-D szóval nem tudom mennyire díjazná az ötletet, hogy leüljünk csevegni. A kiscsaj meg úgyis tagadná. "Hisz a báttya vagyok" :-D
2016. febr. 25. 22:41
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy ha egy 20 éves gyönyörű lány ölelget, flörtöl akkor beindul a kémia akármilyen hihetetlen is.
2016. febr. 25. 22:44
 6/16 acelsziv ***** válasza:
Mordulj rá a kis ribire, hogy kvagyorsan homályosítsa fel az apját a tényekről. Te meg írj neki levelet. és írd meg az egészet úgy ahogy van.
2016. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Félig mit 1. írt s félig pedig ha ennyire agyhalott, nem kéne kommunikálnod vele amíg meg nem tanul logikát használni.

49 évesen sajnos kevés esélye van szóóóóval.

2016. febr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Neked ellen kell állni a "kémiának" (a faaszfelállást így hívják manapság), mert idősebb vagy. Legyen helyén az eszed.


Vagy megint változott a törvénykönyv, és enyhítő körülmény, hogy "pasi" vagy?

2016. febr. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Írd le neki az egész történetet amit itt,hogy ő kezdett flörtölni,te kerülted de ő nyomult.


nyilván a kiscsaj lefogja tagadni


De a lényeg,hogy te leírod,oda is írhatnád,hogy "nem is gondoltam volna,hogy ilyet feltételezel rólam,te vagy a legjobb barátom és szerinted a lányodra képes lennék rámozdulni??"

2016. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8-as, látszik, hogy nő vagy. Ez egy ösztön. Kérlek, állj ellen a szívverésednek. Sikerült? GG! No, úgyse, tehát akkor már érted, hogy miről beszélek.


Kérdező, beszéld meg vele. Ez ilyen egyszerű. Jó kommunikációval minden probléma megoldható.

2016. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!