Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagálnátok, ha az egyik...

Hogy reagálnátok, ha az egyik jó barátotok elmondaná, hogy halhatatlan és már legalább 10 000 éves? Csak játssz el a gondolattal.

Figyelt kérdés

Ő sem tudja miért, csak nem tud meghalni. Nem öregszik, nem betegszik meg, nem roncsolódik a teste. És 10-15 évente új életet kezd, hogy senki ne jöjjön rá erre a titkára.


Mikor te meghalsz 20-50-80 év múlva, ő akkor is élni fog úgy, mint manapság is.


2016. febr. 29. 21:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, ezt mondanám neki.
2016. febr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly egyik barátom mondott ilyesmit. Illetve ő azt mondta, hogy 30000. És hogy látta a dínókat. Csakhogy a dínók 30000 éve már rég kihaltak, tehát lejött, hogy kamuzik.

De amúgy nagyon para volt a srác, elég komolyan állította, hogy démonok irányítják a világot és ő is az... Stb.

2016. márc. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

És ha ugyanez a barát tényleg eltűnne 10-15 év után az életedből nyomtalanul, majd megkeresne 80 éves korodban az idősek otthonában és akkor is úgy nézne ki, mint ma? Akkor már hinnél? Mármint mielőtt szívrohamot kapsz és lefordulsz a székről :D


Amúgy köszi a normális válaszokat.

1. Tegyük fel hogy tényleg igaz amit mond és valahogy tudja is neked bizonyítani. A kérdés arról szólt, hogy arra hogy reagálnál, ha látnád hogy tényleg igaz amit mond?

2. Ne legyen már sok ember ilyen sótlan és fantáziátlan. Csak játszatok el a gondolattal, úgy válaszoljatok a kérdésre. Köszi!

2016. márc. 1. 07:34
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 10349 éves vagyok. Tudom az egész történelmet. pl Mátyás király nem létezett és a törökök sem voltak soha Magyarországon. A világ összes nyelvén beszélek, sokáig a Balti-Tengeren voltam kalóz. Száznál is több feleségem volt már, néhányukat eltettem láb alól. Azóta lettem halhatatlan, hogy 12 éves koromban egy álmot láttam, egy erős fényforrás vett körbe és azt mondták kiválasztott lettem. Képes vagyok más bolygókra is eljutni, de itt a földön is vannak olyanok, akik a Szíriuszról jöttek. Dimenziók között is tudok lépkedni, pontosan 233 dimenzió létezik. A világűr végleges, utána színtelen légüres tér van, ahol nincs semmi és ha belépsz oda megszűnsz létezni. Tudom, hogy a Bermuda háromszögben miért tűnnek el az emberek. Egyszerűen kiesnek a térből, nem léteznek többé. Az első és második világháborút idegenek robbantották ki.Hitler is idegen volt. Még mesélhetek.
2016. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na kérdező, azt már nem mondhatod, hogy az utolsó fantáziátlan volt.:D
2016. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 walk w1th mee ***** válasza:
Én ott kezdeném,hogy tegyen engem is azzá:D
2016. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

14

Hogy tudnál minden nyelven beszélni? Ez hülyeség. Nem Superman vagy, hanem egy amúgy minden másban átlagos ember, annyi kivétellel hogy nem öregszel és nem halsz meg.

Ha nem beszélsz egy nyelven, nem használsz egy nyelvet aktívan akár csak pár évet, akkor azt elfelejted.


16

De nem tud, mert ő sem tudja hogy mitől lett az

2016. márc. 16. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!