Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon sokat veszekszem egy...

Nagyon sokat veszekszem egy barátommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon közeli barátom, akiért bámit megtennék, de mostanában folyamatosan vitázunk, hülyeségeken. Rengeteg feszültség van közöttünk és nem tudom hogy kezelni, mert nem tudjuk megbeszélni rendesen. Segítsetek, nem akarom , hogy a barátságunk elromoljon. 17/l

2016. márc. 1. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

ja és gondolom, titokban szerelmes vagy belé, de azért fő, hogy ő "csak barát"... Valld be magadnak is, és neki is. Ha elutasít, akkor fogadd el, ha igent mond, akkor meg örülj. De ennek a tinilányos önámításnak annyira nincsen semmi értelme.......


23f

2016. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

félreértettél:) van párom, most leszünk 5 hónaposak

a srác pedig olyan mintha a tesóm lenne, gyerekkorunk óta ismerjük egymást :))

2016. márc. 1. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen helyzetben vagyok egy osztálytársammal aki még a rokonom is, minden hülyeségen vitatkoztunk, érzem a feszültséget köztünk. Erről én tehettem, oda is mentem hozzá és őszintén bocsánatot kértem, de sajnos úgy tűnik nekem még mindig, hogy nem felejtette el, bár azt mondta hogy sokszor ezeket fel sem vette. Igyekszem másképp viszonyulni már hozzá, normálisan, türelmesen, szeretettel. Remélem jobb lesz majd, én nem akarok senkivel, főleg nem vele rosszban lenni, kerülni egymást.
2016. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most veszekedtek vagy vitáztok?

Ha veszekedtek, kezdjetek el vitázni vagy ne kommunikáljatok amíg valamelyikőtök nem képes vitázni.

2016. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg egy kis szünet is segíthet. Erőltetni pedig ne erőltesd, mert abból sosincs jó vége.

Elég lehet pár nap, hét.

De függ, hogy milyen fajta feszültség?


De nekem pl. van olyan, aki hosszú ideig barátom volt, egyre több vita, veszekedés, még sokáig tartott, de utána valahogy megszűnt. (mármint haver, fiú vagyok és ő is) Valószínű megváltoztunk mindketten. Nem vagyunk rosszban, elbeszélgetünk, ha úgy van, végülis barát, csak közel sem annyira szoros. Én is és ő is egy másik baráti körbe ment. (ami egyébként érdekes, mert 1 volt :D és valahogy az osztódott, szaporodott, bővült, itt-ott ritkult)

Ezt a kis háttérinfót leírtam, röviden. De azt hozzá teszem, hogy volt néha 1 vita (szintúgy sokszor apróság), vagy valami. Aztán hagytuk egymást 1 időre, utána vagy én vagy ő megpróbált ismét közeledni és végül is sikerült, mivel utána ismét pár évig szinte minden nap beszélgettünk, találkoztunk.

Csak valószínű már a sokadik alkalom után most ott tartunk, hogy csak alkalmanként. Valahogy már én se és ő se akar.

2016. márc. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Furcsa ez a helyzet. Ő egy nagyon jó barátom, rengeteg időt töltünk együtt és nagyon szeretjük egymást, de ezek a dolgok rontanak a helyzeten.,.
2016. márc. 3. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!