Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mihez kezdjek ezzel a "barátom...

Mihez kezdjek ezzel a "barátommal"?

Figyelt kérdés
Van egy jó "barátom (azért idézőjelben, mert inkább az interneten tartjuk a kapcsolatot és eddig kétszer találkoztunk személyesen), akivel jóba vagyunk, sokat játszunk együtt, de valahogy mindig saját akaratán kívül sikerül neki elrontania a kedvem. Nem szándékosan, nem hiszem hogy ártani akarna nekem, de valahogy mindig sikerül olyat csinálnia/mondania stb, amitől elég rossz kedvem lesz és ez megárt a munkahelyen, mert meglátszik a teljesítményemen. Nem tudom mit kezdjek vele, mert nagyon jól szoktam vele érezni magam és nem akar nekem rosszat, elég sok időt is szán rám, de amikor az ilyen kisebb nagyobb dolgokkal elrontja a kedvem az nekem nagyon sokat árt, mind a munkahelyen, mind máshol és nem tudom mihez kezdjek :( Nagyon hiányozna, mert értékes ember a számomra, de ha így megy tovább akkor nem fogom sajnos bírni. Próbáltam már megbeszélni vele a dolgokat párszor, de sohasem tudtuk. Szerintetek mit tegyek?

2016. febr. 28. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat segítene, ha nem vaktában kellene tippelnünk, hogy ő a bunkó, vagy te túlérzékeny, hanem legalább 2 konkrét példát mondanál, mert én el nem tudom képzelni, hogy mi olyat mondhatna nekem a barátom, hogy utána napokig, még a melóban is csak ezen szomorkodjak.
2016. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fontos lenne tudni, hogy mi az, amivel elrontja a kedved, illetve ez egész pontosan hogyan nyilvánul meg a teljesítményedben. Mindenesetre egy pszichológus minden bizonnyal tudna segíteni a helyzeteden, érdemes lehet elmenni hozzá.
2016. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok szerintem túl érzéken.y Ha bunkó, vagy nem is feltétlen az csak úgy jön át azzal nem szokott problémám lenni, hanem amikor úgy tűnik, vagy arra utal hogy nem érzi magát jól velem, akkor az nagyon rosszul esik, de nem én kényszerítem, hogy foglalkozzon velem, magától jön, szóval nem értem, mert máskor meg tök jól elvagyunk és szerintem ez fáj, hogy akkor miért tűnik úgy sokszor, mintha csak kényszerből foglalkozna velem, amikor én nagyon szeretek vele lenni és elhihetitek, nem tartok pisztolyt a fejéhez, hogy jöjjön vagy ilyesmi, magától jön. Pszichológuson már gondolkodtam, de nem nézne hülyének, ha ilyen indokkal keresném fel?
2016. febr. 28. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Pontosabban beszéld meg vele.
2016. febr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem nézne annak, az emberek gyakran keresik meg őket ilyen problémákkal :)
2016. febr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!