Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátjáról beszél, mit tegyek?

A barátjáról beszél, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 1 lány barátom, de érezhetően van köztünk vonzalom, puszit ad, fogdossa a hasam, nagyon szeretem, nem is igazán tudom hogy állunk, de van 1 elég silány kapcsolata egy palival.


Noh most, mondtma neki, még mikor megismerkedtünk ,hogy engem nem érdekelnek a pasijával kapcsolatos sztorijai, az után nem is hallottam, de mostanság megint elkezdte, és már sokkal mélyebb a kapcsolatunk, nem igazán akarom mondani neki megint. Valami más módja, hogy lássa, hogy nagyon nem érdekel? Sőt, még szarul is esik, mert őszintén, én többet is el tudnék képzelni.


Mi az, amivel ezt sugallnám? Az is eszembe jutott, hogy ez teszt, ha nem tudatos is... Többször volt régen, hogy én biztattam, hogy ne szakítson vele stb. csak akkor még nem néztem így rá, bár most sem tudom, hogy nézek :D Ne haragudjatok a regényért, nagyon hálás vagyok, ha elolvastad. Köszönöm.



#barátjáról beszél #más fiúról beszél
2016. márc. 1. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogdossa a hasad.. szóval jó nagy csüngő lehet. :D Viccet félretéve.

Mondd el neki újra, hogy téged zavar a téma. :)

2016. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki újra, hogy téged zavar a téma és beszéljetek inkább kettőtök kapcsolatáról. :)
2016. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt kéne, de valami frappánsabbat szeretnék. Amitől úgy elgondolkozik az egészen, hogy miért is mondhattam, bár tuti érzi ő is, ezt nem lehet nem érzeni, vagy csak nem akarja látni. Am jó a hasam, azért fogdossa :P 18/f
2016. márc. 1. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok,legjobb barátnőm is van mikor sokszor mesél a pasijáról amit már unok,nem féltékenység,mert én nem érzek többet iránta. Csak unalmas,hogy nincs mást téma csak a pasija így a pasija úgy. Én múltkor leültem vele és megbeszéltem vele. Igen már 3x beszéltem ezt vele meg,hogy ne beszéljen róla annyit.Néha elfelejti. Általánosságban nem zavar ha pár mondatot váltunk a pasijáról. De hogy több órán át az legyen a téma :D


Nem sértődött meg.


Viszont ti kettőtök kapcsolatáról is beszélgethetnétek őszintén,még ha nehéz is.

2016. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz, mert már egyre kevésbé bírom ezt így, részemről már rég több, csak magamnak is hazudok, de ki kéne lépni lassan ebből, csak olyan jó, hogy az unalmas napokban van valaki... Lehetne máshogy is, lehetne jó is ez az egész, de annyira nehéz minden :D És bonyolult....
2016. márc. 2. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!