Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek ilyen magányos?

Figyelt kérdés
Röviden: Falusi vagyok, ahol nem élnek normális emberek, az osztálytársaim szemetek, ők is utálnak engem. Nem merek közösségben megszólalni se szinte. Egyszer találkoztam pár némettel, akik úgy bántak velem, mint egy emberrel. De ha rájuk írnák, mindíg vagy lekoptatnak vagy csak nem írnak vissza. Pedig csak egy igazi barátot szeretnék, aki pont úgy szeretne velem beszélgetni, mint én vele. Viszont nagyon hiányoznak, de pont nem érdeklik hogy létezem-e és ez zavar a legjobban..mit tudnék tenni?

2016. márc. 3. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Igaz barátot nagyon nehéz találni. Tudod, ahhoz kell egy közös téma és évek, valamint egy hullámhosszon kell legyetek. Tehát én hiába vagyok egy kedves, barátkozós ember, ha nincs közös témánk, akkor soha nem lennénk el olyan magas szinten, érted? Mi érdekel téged? Sport? Túrák? Pia? Részegség? Fekvehányás? Ha van kedved beszélgetni, akkor írj privátot, mert tudom, hogy milyen magányosnak lenni és azt senkinek nem kívánom. :/


De mindenesetre a lényeg, hogy olyan helyen keresgélj, ahol olyan emberek vannak, akik olyanok, mint te. Például a szutyok Facebook-on keresel egy anime csoportot, ha anime fan vagy. Példa volt! És ott tudsz ismerkedni. :) Sok sikert! :) És ne öld magad mindig a gondolattal, hogy nincs igaz barátod!! Csak ártasz magadnak! Majd lesz, csak ahhoz kell idő és keresni kell. :)

2016. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha ennyire magányos vagy és a környezetedben ennyire nincsenek normális emberek, akkor környezetváltozás kell. keresni egy másik falut, másik várost, akár másik országban. akár csak kiruccanás jelleggel pár napra, hétre, akár hosszabb időre kipróbálni, hogy működik-e.


ha a helyi emberekkel nincs is olyan nagy gond, csak nem ismered őket, akkor segíthet az is, ha megpróbálsz nyitni feléjük, beszélgetni velük. én úgy tapasztaltam, hogy a magyar falvakban általában nyitottak, kedvesek és érdeklődőek az emberek - bár valószínűleg ennek másikoldalaként pletykásak és talán kétszínűek is. szóval nem biztos, hogy problémákról és a magányodról érdemes beszélni nekik, általános témákról viszont valószínűleg el lehet velük csevegni, ami önmagában is képes a magányodon enyhíteni.

2016. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de sajnos 15 éves fiúként nincs lehetőségem helyet változtatni..:) a faluban élők elég rasszista módon bánnak velem és a családommal, mert mi fehérek vagyunk..
2016. márc. 25. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!