Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek magányos:?

Figyelt kérdés
a barátnőm annyira népszerű és tudom h legjobb barátnők vagyunk meg mondta de annyira rosszul esik h neki annyian irnak az üzifalára és még a pasim is jobban el van vele,de én szeretem a barátnőm nem hibáztatom csak annyira zavar :'( mit tegyek?

2012. nov. 11. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsősorban ne foglalkozz a facebookal mármint azzal a részével hogy a barátnődnek ki és mit ír attól még senki nem lesz népszerű vagy különb mert 10 ember postol az üzenőfalára. Ne foglalkozz vele a barátodra meg figyelj oda nem tudom mióta vagytok együtt meg a barátnőddel mióta vagytok barátnők, de az még nem fordult meg a fejedben hogy a barátod csak azért van veled hogy a barátnőd közelébe férkőzzön? Ne haragudj hogy ilyet mondok, na mindegy ne foglalkozz a facebookal! :)
2012. nov. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért a fb az etalon! (mennyire agymosni lehet az embereket)

És különben is, ez is lecseng hamarosan.


A való világban kellene élni, ott felmutatni dolgokat, nem pedig egy virtuális helyen. (persze ott mennyivel könnyebb)


Tojd le szépen az egészet, mondd a barátodnak, hogy menjetek el sétálni, akár minden este. Beszéljetek egymásról, a veletek kapcsolatos dolgokról. A fb-ot ne hozd szóba vagy csak ritkán...stb.

2012. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!