Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » MIért viselkedik velem így?

MIért viselkedik velem így?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam és a barátom is volt majdnem két évig...De mostmár hozzám se szól ha igen akkor is csak azért hogy felvágjon valamivel. Több versenyre küdték mint engem az igaz meg emberközpontúbb, de én sem vagyok olyan mulya. Félévkor szinte ugyanolyan lett a bizonyítványunk kitűnőek lettünk (nekem a tesi 3-as) és nekem hat neki pedig hét dicsérete lett....ezek után úgy nézett rám mint valami idiótára és szekált is...majd miután szóbelizni voltunk (egy helyre mentünk) ő kijött és mondta hogy vele a tanárok közölték hogy nagyon jó eredményei vannak fel van véve...holott még ideiglenes rangsor sincs! elment egy másik iskolába ahol állítólag ugyanezt mondták neki pedig neki csak 5 ponttal lett jobb az írásbelije és mindkettőnknek 70 ponton felül volt. és az eredményeink is hasonlók . Nem értem hogy mondhattak neki ilyet mikor közel azonis a teljesítményünk? engem nagyon bánt mert én szerettem vele beszélgetni de már hanyagol is és úgy néz rám meg úgy szól hozzám mint valami idiótához....Pedig legtöbb ember szerint okos vagyok....123 az IQ-m.... és tudom ez nem nagy szám de annyira igy csak nem lehetek idióta..vagy igen? sajnálom ha unalmas vagy érthetetlen volt amit leírtam:( kérlek segítsetek mert bánt hogy ilyen velem. 14/l

2016. márc. 3. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ő nem a barátod. A barátok örvendenek a másik sikerének.

Hazudott neked, nem mondtak semmit se neki, csak heccelni akart téged.

Légy ügyes, tanulj és így tovább. Ne foglalkozz mások véleményével.

2016. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen tényleg nem barát. Abszolút nem vagy buta ez csak egy ember véleménye. Ha békülni akarsz vele mond el hogy neked ez hogy esik, de fontos az "én" üzenet. Tehát elmondod hogy nekem ez rosszul esik, nem pedig hogy "te" bántassz engem mert azzal csak vissza támad. Ha viszont nem érdekel már akkor egyszerűen habár tudom nem könnyű ne hagyd semmin felhúzni magadat. Azzal tudod a legjobban idegesíteni ha nincs fogás rajtad jobb mint bármilyen beszólás. :)
2016. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked nem 123as IQ-d van, csak 14 évesen volt mérve.

Ha szeretnéd tudni igazi iq-d ami lemért, nem befolyásolt minden által, iq-hoz mért viselkedés magyarázattal, írj privátot.

Eredeti problémádra válaszolva, viselkedését egy tény megtudása s e tényből logikátlan kapcsolatokat használva fals tényeket gyárt s ezeket ő teljesen el is hiszi s valamilyen ok miatt, pl iskolai "felsőbbrendűségét" megmutassa. Agymosás s környezet befolyásoltság.

Aki nem ismeri különbséget okos és tudatos közt, aki azt hiszik, iskolai eredmények(, főleg ilyen kicsi különbséggel), agyi szinttől függnek s ilyen kis eredménnyel ennyire lekezelő patkány...., nem érdemes ismeretségre sem, nem hogy barátságra vagy haverságra.

Írj rám ha kell segítség, magyarázat.

2016. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudjuk megvalaszolni, h miert lett ilyen. Nekem is volt hasonlo, a mai napig nem tudom, miert lett vege a baratsagnak, mintha elvagtak volna. Nem adtam ra okot. Mindenesetre o mar nem a baratod es hidd el, egy ilyen embert " visszakapni" se erdemes. Mar csak par honapot kell kibirni vele. Aztan mas suliba kerulsz, szerezhetsz uj baratokat es jon majd nas, akivel jo beszelgetni. Amennyire tudod, alld meg, h ne rajta bankodj, inkabb koncentralj az uj kapcsolatokra, legyel nyitott es baratsagos. Nem vettek fel ugy, ahogy mondta, azert zrikal,h fajdalmat okozzon neked. Okos, ertelmes es erzelmes lany vagy. Boldogulni fogsz nelkule is.
2016. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!