Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány "igaz" barátod van?

Hány "igaz" barátod van?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2-3,ha szigorú akarok lenni akkor 2
2016. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Egy igazi barátságom, és egy még igazabb kapcsolatom van.
2016. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

3.

De jelenpillanatban 'csak' 1.

2016. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
0, azaz nulla
2016. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés.

Az osztályban van hat barátom, de akik igazán segítettek nekem súlyosabb helyzetkor... azok vannak ketten.

Úgyhogy kettő "igaz" barátom van. Azok közül szerencsére az egyik a legjobb barátnőm, szinte a testvérem. :)

13/L.

2016. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1 igaz barátom van, kár hogy már van legjobb barátja:( De ha nem vagyok szigorú, akkor 2
2016. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy sem. Van egy "legjobb barátnőm", aki annak tartja magát... csakhogy mivel én még az életben nem számíthattam rá, de ő száz alkalomból legutóbb kiragadta azt az egyet, amikor nem rohantam rögtön amikor kellett neki valami, én nem érzem így. Sőt. Lassan a társasága sem érdekel.

Rengeteg embernek adtam eddig bizalmat, de eddig mindig oda lyukadtunk ki, hogy én szó szerint mindent odaadtam - időt, pénzt, cuccokat -, ők meg csak kihasználtak, amint nekem lett volna szükségem valamire, eltűntek.

Illetve az említett "barátnőmnek" van egy állati jó stratégiája, az "elereszt a fül mellett, és rálicitál" :D

Pár éve szar helyzetbe kerültem anyagilag, szó szerint nem volt mit ennem, egy falat kenyér nem volt itthon napokig, éheztem. Amikor már nagyon kérdezgette, mi bajom, megemlítettem neki, a válasza szó szerint: itthon sincs kaja, még nem is ebédeltem.

Én karácsonytól kezdve, hétvégeken át, míg itt ette a fene, ezerszer vendégeltem meg, ő engem soha.

Volt olyan, hogy magamnak kellett kaját vennem, mikor nála voltam, mert 3 napig nem jutott eszébe ételt tenni elém. Konkrétan inkább nem evett ő sem, nehogy adni kelljen valamit... vagy kedvesen kikísért a mekibe :D

Valamiért csodálkozik, miért vagyok olyan hideg vele mostanában :)

Most már nem érdekel a dolog, idiótákra nincs szükségem.

Ilyen a családom is, valahogy vonzom a piócákat.


Bocsi ha hosszú lett, már ki akartam írni magamból.

2016. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy sem. De nem igaz sincs.
2016. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6 a tobbi csak sima barat.
2016. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nulla..
2016. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!