Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El szeretnék költözni de mi...

El szeretnék költözni de mi lesz így az itteni életemmel?

Figyelt kérdés

Eléggé elszúrtam a középiskolai éveimet, ezért esti tagozaton fogok érettségizni 2 év múlva. De szeretnék a lábamra állni, nem tarhatnak el a szüleim 20 éves koromig, nem is türném. Tehát, azt vettem a fejembe, hogy gyűjtögetem szépen a pénzt a nyáron és elköltözöm Szegedre. Szobát bérelnék, valami melót csak találnék ott is nem baj ha Tesco vagy gyári munka csak éljek meg. Egy dolog tart vissza az pedig a barátok. Félek, hogy ott nem lenne társaságom, mint itt. Márpedig én nagyon társaság függő vagyok. Nagyon lehangolt vagyok ha nem mehetek emberek közé. És itthon megvan a biztos pont ilyen téren. De muszáj lenne kiszakadnom itthonról, nagyon kezdek beleunni a kisvárosi életbe, semmi izgalom nincs, sem bulik, kulturális események. Én pedig vágyok a környezetváltozásra már nagyon sok ideje.

Mit tennétek?


2016. márc. 5. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Költözz Pestre ;-)
2016. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. márc. 5. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!