Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok kezdeni az életemmel...

Mit tudok kezdeni az életemmel, ha egyetlen egy barátom sincs?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem látom az összefüggést
2014. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha keresnél biztos találnál barátot


De mondjuk tanulj,és küzdj a céljaidért.

2014. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írj. Lehet, hogy leszek a barátod.
2014. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Fiú vagy lány vagy?Itt is lehet egyébként barátkozni.
2014. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindent leírok részletesen:


15 éves fiú

6 osztályban átmentem egy másik suliba, És ott évet ismételtem, mivel nem tanultam.

Most vagyok 7.-es a régi osztálytársaim 8.-dikosok most

Azokkal elég jól kijöttem és tényleg jó fejek voltak, de a mostani osztálytársaim nagyon gyerekesek (Nem hozzám valók) Otthon Anyáék is szarnak rám és nem tudnak velem beszélgetni, Most is szünet volt még ki sem mentem az ajtón! mert egy barátom sincs

Egyszerűen nem tudok hová kimozdulni,kihez...

Ha anyának mondom hogy hová tudnék menni? Mit csináljak csak annyit mondanak rá hogy tanulj, magyarul csak mondott rá valamit hogy lerázzon,le szar.

senkit sem érdeklek, és ez létezik? Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Na jó azért ennyire nem vagyok béna hogy ne tudjak senkivel beszélgetni,barátkozni, de miért nem érdeklek senkit? "Olyan mint ha egy szellem lennék akit senki sem vesz észre"

2014. nov. 1. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:
élsz barátok nélkül, majd idővel hozzászoksz.
2014. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Megszokni mi? De valamit csak tudnék tenni ez ellen?

Ja és önbizalom hiányos vagyok!

2014. nov. 1. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy így rengeteg időd van önmagadra :) Sportolhatsz, olvashatsz, filmezhetsz amennyit jólesik, és a tanulmányaidra/munkádra is nagyobb hangsúlyt tudsz fektetni. Ha társaság hiányzik, leld meg a családodban! Vagy ha barátkozni szeretnél, de nem túl kényelmes ez a vadidegeneknek írogatás/leszólítgatás, keress fel régi ismerősöket, akikkel valaha jóban voltál, csak elváltak az útjaitok.. hidd el, mindenki örül egy rég nem látott barátnak :) Fel a fejjel!
2014. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen szoktam is velük beszélni, De csak akkor pl. mikor mennek haza és én is arra megyek, De ők legtöbbször a teremben vannak így nem nagyon tudok velük beszélgetni, most érted nem mehetek be a termükbe...
2014. nov. 1. 20:57
 10/11 A kérdező kommentje:

Ja és a sport, hát hiába megyek el ha senkit sem érdeklek

És amúgy is kiközösít mindenki...

2014. nov. 1. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!