Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok ez belefér...

Ti mit gondoltok ez belefér egy barátságba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A legjobb barátom egy velem egyidős fiú. És én még szűz vagyok. Ő szokott poénkodni hogy menjek át hozzá és utána nem leszek az. Csak az a baj hogy én többet érzek mint barátság szóval benne lennék, de attól félek, hogy utána mégjobban beleszeretnék. De szerintetek szex után is lehet két ember ugyanolyan barát mint előtte?

Köszönöm, 17/L



2016. márc. 11. 16:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte véleményeket. És persze én is szeretnék kapcsolatban lenni és úgy megélni ezeket a dolgokat..a legnagyobb álmom. De sajnos nem vagyok szép lány (tudom ez nem jogosít fel arra és hogy bárkinek, akár a legjobb barátomnak is 2szep szóért széttegyem a lábam és ez nem bennem merült fel ) de nem akarom elmondani neki hogy többet érzek, mert nagyon gyenge és labilis lelkileg (családi bajok miatt) és épp a minap mondta hogy annyira örül hogy mindig ott vagyok neki mert én bebizonyitottam számára hogy igenis vannak barátai és azt hogy vannak rendes lányok. Én nem akarkivel akarok együttlenni hanem vele. De ha ezt elmondom akkor tuti nem lesz ugyanaz mint most. :( :/
2016. márc. 11. 22:00
 12/15 anonim ***** válasza:

ha már a szex is szóba került és annyira jó barátság van köztetek, akkor lehet, hogy érdemes lenne tisztáznotok, hogy kapcsolatot is el tudna-e képzelni veled, vagy csak a szüzességedtől szabadítana meg.

ha ő sem csak barátként szeret téged, akkor az akár a legjobb alap is lehet egy csodálatos kapcsolathoz - amiben a szüzességed is érdemes lehet elveszítened.

ha ennyire jóban vagytok, akkor talán nem fog átverni, csak hogy lefektessen. bár arra sosincs garancia, hogy egy kapcsolat tényleg tartós lesz, még ha nagyon akarja mindkét fél is. de talán egy próbát megér. ha viszont ő nem akar többet, akkor inkább ne menj bele, tedd túl rajta magad és keress egy olyan srácot, aki viszontazeret!

2016. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"De sajnos nem vagyok szép lány (tudom ez nem jogosít fel arra és hogy bárkinek, akár a legjobb barátomnak is 2szep szóért széttegyem a lábam és ez nem bennem merült fel )"


ELőszöris, a szépség relatív.

Másodszor pedig láttam már nem szép lányokat viszonylag jóképű srácokkal.

Harmadszor, attól,hogy nem tartod magad szépnek, még nem jelenti, hogy el kell dobnod minden önbecsülésed és tartásod, csak hogy dughass..


") és épp a minap mondta hogy annyira örül hogy mindig ott vagyok neki mert én bebizonyitottam számára hogy igenis vannak barátai"

Nem- nem...másodszorra is elmondom, hogy ez kur.vára nem barátság. Barátságban nem akar dugni egyik fél sem a másikkal és nem is érez egyik fél sem többet a másik iránt. Mi az, ami megakadályoz benne, hogy a lényegét felfogd? Szólj, ha nem tudod a barátság fogalmát, szívesen leírom, csakhogy legyél már vele végre tisztában...

2016. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyan jóban vagytok akkor mondd el neki mit érzel. Előbb-utóbb meg fog vele békélni. Neked meg utána egy kicsit jobb is lesz hogy elmondtad neki (tapasztalatból mondom)
2016. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 thuesday ***** válasza:

A legelsõnek igaza van! Ha mégis belekezdtek és visszaléptek a barátsághoz, azt könnyebb szétszedni...

Tehát míg kapcsolatnál van szakítás jobb esetben, barátságban csak simán kevesebbet beszéltek és máris volt nincs:c

2016. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!