Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú lány barátságba szájrapusz...

Fiú lány barátságba szájrapuszi belefér még? Volt/van valakinek ilyen esete?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem fér bele és nem hiszem, hogy bárkivel megesett volna, vagy ha igen, az már nem barátság.
2015. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És amikor két barát szexuális kapcsolatot létesít, az meg belefér? A példában nem csupán szexpartner, mert amúgy a legjobb barátok.
2015. márc. 9. 09:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nem, egyáltalán nem
2015. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem fér bele, tapasztalatból mondhatom.

Én lány létemre valamiért mindig fiúkkal barátkoztam, velük jobban megértettem magam. Kivétel nélkül mindig szerelem lett a vége. Egy idő után vagy én lettem szerelmes, vagy a fiú "barátok" belém. Sajnos be kellett látnom, hogy ez így nem működik. Létezik barátság szerintem ennek ellenére fiú és lány között, de csak bizonyos határokon belül. Az öt lépés távolságot tartani kell, mert a hormonok ha akarod, ha nem, dolgoznak, és egy idő után már nem barátként, hanem férfiként/nőként fogsz a másikra gondolni, az ösztönök ellen nem lehet harcolni.

2015. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem fér bele. Ez nem a barátság része. Ez már a szexualitás része.
2015. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
NEM..
2015. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én vitatkoznék. Minden belefér, csak a komoly érzelmek nem. Ha már mindketten függetlenek, miért kéne határokat szabni?
2015. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem a barátom azért a barátom, mert mindent megoszthatok vele, minden gondom, bajom, de nem az ágyam, lehet, hogy én vagyok maradi, de csak azt csak a szerelmemmel osztom meg (nem ítélem el az egy éjszakás kalandokat, vagy szexkapcsolatokat, de nekem ez már nem fér bele a barátság körébe)
2015. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 sawicc válasza:
39%
A férfi-nő barátságban mindaddig feszültség lesz (férfi oldalról), amíg nem történik meg a szex. A férfi mindig prédaként fog tekinteni a nőre... Bárki bármit mond, alapjaiban így van... :) Tapasztalatból mondom, hogy a legjobb férfi-nő barátság akkor alakult ki, amikor túl voltak a szexen... Nem volt ugyan több szex, de a feszültség eltűnt...
2015. márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 sawicc válasza:

"Ha egy férfi és egy nõ látja a másik nemiségét, ha valamilyen formában izgatóak egymás számára, akkor a barátság csak a szeretkezés után következhet be. A barátságban mindent tudsz a másikról, minden kis érzését, gondolatát ismered. Ha megvan köztetek az ellentétes nemek adta szexuális feszültség, amíg fel

nem oldjátok, nem tudjátok megélni a másik lényének teljességét. S az általános tévhit ellenére, egy férfi-nõ barátságot nemhogy tönkre-, sokkal inkább teljesebbé tehet a szeretkezés." A.J.Christian: Mit keresett isten a hálószobában?

2015. márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!