Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha én a mekiben akarok enni,...

Ha én a mekiben akarok enni, de nem szeretem. A barátaimmal viszont oda megyünk. Akkor én vihetek más kajáldából oda ételt?

Figyelt kérdés
Nem plázában van.

2015. nov. 25. 19:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
Nem igazán. Még inni se nagyon lehetne
2015. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, egyél salátát vagy egyél a mccaféban sütit!
2015. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Vinni vihetsz, a táskádban, de nem veheted elő és nem is fogyaszthatod el. Egyszerűen kiraknak. Ha nem szereted a mekit, kérd meg a barátaidat, hogy menjetek máshova, vagy előtte egyél máshol.
2015. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy máshol is tudnátok enni. Jobbat is.
2015. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

én a barátnőmmel mentem párszor oda, mert ő szereti ott a kaját (halas szendvicset) és ritkán jut el oda, mert nem engedheti meg magának sűrűn.

én utálom ott a kaját, a reggelijük és a mccafé termékek kivételével, de mindig sikerült megoldanunk, úgy, hogy ittam egy nekem megfelelő kávét és ettem egy sütit vagy egy salátát, de biztos nem égetném magam azzal, hogy bemegyek és előveszem egy szendvicset


vagy menjetek máshová, vagy menjetek olyan mekibe, aminek van kiülős része és van a környéken más kajás is

2015. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak a mekiben, de semelyik másik étteremben, kocsmában, lángososnál stb., nem illik fogyasztani "idegen árút" ! Joggal küldenének el onnan!
2015. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Lehet hogy illeni nem illik.. De az asztaltársaság fizető vendégekből áll. Ha vásároltak, akkor ő ehet más ételt. Mellesleg senki nem fogja figyelni, hogy mit eszik.
2015. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

#7:

Ilyen logika mentén akkor moziba is bemehetek ingyen, hiszen mindenki más fizet, aki körülöttem ül...


Kérdező:

Én is azt tudom tanácsolni, mint mások:

- beszélj velük, hogy menjetek máshova, ami mindenkinek megfelel

- menjetek olyan helyre, ahol többféle gyorsétterem van (pl. plázák)


A mccafés sütizés szerintem nem olyan jó ötlet. Gondolom, te sem sütit eszel ebédre/vacsorára, és nem uzsonnázni menétek a mekibe...

2015. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

menjetek olyan helyre, amit mindenki szeret. elvileg nem vihetsz be mást, de engem ilyen esetben biztos nem zavarna ez és bevinném a kajám, valószínűleg senkit nem fog érdekelni és kizártnak tartom, hogy ezért elküldjenek. én inni is mindig a saját vizemet szoktak a mekiben, mert nem fogok egy kis üveges vízért 400 forintot kifizetni.

ez csak egy proli mcdonalds, nem valami elegáns étterem, nem kell így ráfeszülni.

2015. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Senki nem fog rádszólni. A szerencsétlen mekis alkalmazottak, akik mind csóró diákok amúgy és 500 ft-os órabérért dolgoznak azon a fos helyen, van elég bajuk anélkül is, hogy azt figyelnék, melyik vendég mit kajál ott a sarokban. Pláne ha nem egyedül vagy, hanem nagy társaságban. Észre se fognak venni a tömegben. Nyugodtan vidd magaddal a saját kajádat.
2015. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!