Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan, hogy felszámol...

Volt már olyan, hogy felszámoltatok egy barátságot? Mi volt az utolsó csepp a pohárban?

Figyelt kérdés
Milyen okotok volt rá?

2016. márc. 14. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, bár igazán akkor már azt nem lehetett barátságnak nevezni.
2016. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Volt nehany ilyen esetem. Pl. az akkori legjobb baratnom ramaszott a pasimra. Osszejottek. A masik..a pasija helyett, nekem kuldte el azt az smst amiben kibeszelt engem. Mindket esetben jott a sok szanom banom, de ha olyanok okoznak csalodast es jatszak ki a bizalmam, akikert en a kezemet a tuzbe tennem akkor nem sokat teketoriazok.
2016. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy manipulátort sikerült a nyakamról levakarni. Elég nehéz feladat volt felismerni, sok utána járás után sikerült csak. A lekoptatás nagyjából egy évet vett igénybe.
2016. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer előfordult.

Egyszerűen csak nem adta meg nekem azt a kölcsönös, minimális tiszteletet, amit én is nyújtottam felé. Például csomószor előfordult, hogy nem jött el a megbeszélt találkozóinkra és hagyta, hogy én ott várakozzak a 40, vagy épp a -10 fokban (attól függően, hogy ugye tél vagy nyár volt). A telefont luxus volt neki felvenni, aztán később még le is tagadta, hogy a telója jelezte volna a hívást, holott én tisztán hallottam, hogy kicsöngött. Az indoklás meg mindig csak annyi volt, hogy vagy elaludt, vagy elment a kedve.

Egy ideig elnéző voltam és tűrtem, de aztán a sokadik ilyen eset után már elküldtem a francba és azóta se szólok hozzá.

Más dolgok is közrejátszottak egyébként, de egy ilyen miatt szakadt el nálam végül a cérna.

2016. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!