Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy itt, azaz oldalon "összetalálkoztatok" egy ismerőssel? :D

Figyelt kérdés
Ha igen hogy ismertetek egymásra? :)
2016. márc. 15. 22:00
 1/10 A kérdező kommentje:
*az, bocsánat.
2016. márc. 15. 22:02
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem, de többször azt hittem.

Legutóbb ma.

Valaki ugyanúgy írt le egy szituációt, mint ami egy közeli barátnőmnél is van.

Volt némi eltérés (kor meg név) de gondoltam ez szándékos.

De ahogy leírta a dolgokat az a megfogalmazás az a szóhasználat nem rá illett, úgyhogy elvetettem.

Ha picivel több hasonlóság lett volna akkor rákérdezek, vagy esetleg írok neki privátot.

2016. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan előfordult már, hogy valaki rám ismert az egyik kérdésem alapján, nyilvánosan meg is kérdezte, hogy ő vagyok-e, de szándékosan letagadtam. Ki tudja, milyen hátsó szándék vezérelhette. Könnyen lehet, hogy valamelyik rosszakaróm volt.
2016. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem még nem. De ha ilyesmi történne az elég furcsán érintene. :D
2016. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem már valakire a kérdése alapján. Nagy vonalakban ismertem a problémát, de úgy voltam vele, hogyha az oldal anonim és velem nem osztotta meg a kulcsfontosságú részleteket, akkor inkább nem akarok tudni róla ilyen forrásból.
2016. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer kiirtam egy kérdést pár bunkó osztálytársamról, mert már tényleg nem birtam elviselni a megaláztatásukat és itt akartam kapni egy kis megerősitést, hogy nem velem van a baj, hanem ők kötekednek minden ok nélkül. Persze direkt meg is változtattam pár apróbb dolgot, hogy ne legyen annyira könnyen felismerhető a sztori. De az egyikük fent volt ezen az oldalon és ennek ellenére is felismert és oda is irta válaszba, hogy csak nem XY-nak hivnak? :D

Aztán másnap az iskolában azzal fogadtak, hogy kérdezgették tőlem, én irtam-e ki azt a kérdést. Én meg úgy tettem, mint aki azt se tudja, miről van szó, de szerintem nem hitték el..Hát ez nagyon ciki volt :"D Ez az eset óta még jobban figyelek arra, hogy minél több dolgot átirjak, bár elég nehéz, mert van, amiben ha bármit is átirnék, már tök más lenne egy embernek a véleménye is az egész dologról, én meg mindenképp szeretnék valami tanácsot kérni azzal kapcsolatban >.< De annál gázabb dolgot el se tudnék képzelni, mint hogy valaki felismerjen ezen az oldalon XD..

2016. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Huh ezek durvák XD de köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi! :)
2016. márc. 15. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, a testvéremmel.
2016. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MZ.per.X ***** válasza:

Akadt már többször is.


Egyszer az aktuális csajom írt ki kérdést, még válaszoltam is rá. Eddig nem is volt gáz, de kint volt a nickje, az alapján google-ben megnéztem milyen kérdéseket írt már ki. Na és itt derült ki hogy kérdezett már olyat hogy együtt maradjon e velem, meg hogy miért álmodik mindig az ex pasijával. És az egyik válaszából kiderült hogy kicsit több pasi húzta meg, mint amennyiről én tudtam. Soha nem mondtam el neki ezeket, de azért belül elég kellemetlenül érintett és szét is mentünk utána.


A másik pár éve volt, szintén egy excsajom, aki előtte napokban szakított velem, kiírta hogy ismerkedne a városában...az sem esett jól.

2016. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A testvéreddel? :D azta.


Nagyon sajnálom :(

2016. márc. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!