Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek középsuliban...

Hogyan legyek középsuliban népszerű?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és beilleszkedési zavarral küzdök. Elsőtől hetedikig mutista voltam egy szót sem beszéltem,senkivel sem barátkoztam,emiatt a többiek piszkáltak is. Anyuék átírattak egy másik iskolába,ahol megváltoztam és elkezdtem nyitni mások felé. Szereztem is 2 barátot akikkel 2 hetente találkozunk így városban. Azonban 8.osztály második félévében elkezdtek piszkálni a többiek az öltözködésem miatt,hogy fiús,meg hogy fogyatékos vagyok. Páran rám is szálltak és azóta fogyatékosoznak,meg nyomorékoznak engem. Azóta újra csendes lettem. Kérlek segítsetek jövőre hogyan legyek népszerű.

2016. márc. 16. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is tanuljál jól, hogy bekerülj egy normális gimibe, ezzel tudod a legjobban elszigetelni magad korosztályod hülyéitől, akik gyengébb iskolákba mennek.


Gimiben jellemzően valós teljesítménnyel tudod mások előtt az elismertségedet (népszerűségedet) kivívni. Tanulmányi eredményeken kívül a sport vagy művészeti teljesítményt, közösségi tevékenységet is elismerik, de azt is, ha csak mindenben úgy összességében normális vagy. Közösségi tevékenységben mindenütt sokat számít az, hogy mennyire természetes, szimpatikus a kommunikációd másokkal. Ez akkor megy könnyen ha elégedett vagy külsőddel, és teljesítményeddel.

2016. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elég önbizalomhiányos vagyok mert már annyian kicikiztek az életben. De szerintem ezt meg kell szoknom mert a munkahelyen is majd mindenbe belekötnek
2016. márc. 16. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!