Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom lefeküdt másik haverom...

Haverom lefeküdt másik haverom csajával?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam benne, amikor bevallotta nekem, hogy lefeküdt másik haverom barátnőjével. Nem akarom elmondani senkinek, mert nem akarok belekeveredni, de bánt, hogy ennyire félreismertem. Próbáljak vele beszélni hogy ez így nem oké, és nem kéne folytatnia, vagy mit tegyek? Nem akarom hogy amíg együtt van a haverommal a csaj a másik is ráhajt.

2016. márc. 16. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj a baratoddal és mond meg neki, hogy valja be amit tett. Ha meg nem akarja akkor mond meg te. Nem hagyhatod, hogy ezek után mitsem sejtve együtt legyen a nőjével..
2016. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megmondani biztos nem fogom, de akkor próbálok vele beszélni. Csak sajnos ő ezt sikernek éli meg...
2016. márc. 16. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor elég szar barát
2016. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát bizony... ezért is csalódtam benne hatalmasat... akkor ha a másik haverom megtudja, akkor lehet hogy agyvérzés viszi el...
2016. márc. 16. 21:02
 5/5 AdventurerTomcs válasza:
Lássuk csak, ha elmondod a barátod aki jár a lánnyal valószínűleg fog egy katanát és ketté vágja a gyereket jó esetben csak pofán vágja de emberesen.Ha nem mondod el a barátod hatalmasat fog csalódni amikor meg tudja magától mivel annál tovább megy titokban a dolog.Persze ha el mondod akkor is fájni fog neki de hamarabb tovább tud majd lépni de ismerem az érzést szóval valószínűleg így is pofán vágja a másik barátodat.
2016. márc. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!