Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan "barátotok",...

Volt már olyan "barátotok", aki olyan lett, mint a Kábelbarát a Jim Carrey filmből?

Figyelt kérdés
Aki esetleg nem ismerné a filmet, nagy vonalakban levakarhatatlan már már pszichopata módon viselkedő emberről van szó. Néhány kellemes közös együtt töltött idő után már mindig jönne, és ha nem jön ,akkor meg kitalál valamit, hogy menjek, de minimum azt, hogy "ég a ház." Aztán kiderül, hogy valami banális hülyeség. Nem is akarom megbántani ,de ez kezd kellemetlen lenni.
2016. márc. 18. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
hálistennek már van facebook
2016. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Nem is akarom megbántani"


Miert ?

2016. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# meg van rá az okom, de inkább tényleg csak arra volnék kíváncsi, hogy másnak is volt -e ilyen barát, és esetekre vagyok kíváncsi, valamint hogyan kezeltétek.
2016. márc. 18. 17:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Első: Mit kezdesz a facebookkal, ha ő pl. nem azon lóg?
2016. márc. 18. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt. Én úgy kezeltem,hogy egyszerúen megmondtam neki hogy fontos,halaszthatatlan dolgom van. Vagy pedig épp kamuztam neki hogy beteg vagyok és egyedül akarok lenni..
2016. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5# Most már én is folyton kamuzok, azt remélem, hogy előbb-utóbb megunja, hogy nem számíthat rám. Nálam a barátság évek alatt alakul ki, nem vagyok ehhez hozzászokva, hogy valakit folyton fuvarozzak, meg szívességeket tegyek, mert ismerjük egymást néhány hete. Persze itt nem kihasználásról van szó, mert ő ezt kölcsönösnek gondolja, de én viszont soha nem kérek szívességet, nincs olyan, amiben tudna segíteni. Magányos farkas vagyok ilyen téren. Neki is van autója, nekem is. Kölcsön sosem kérek, nem is adok. Egyetlen barátnőm van évek óta, de ő meg sosem kér semmit. Néha eljön dumálni, akkor nagyon szívesen vendégül látom és szívesen főzök rá, de ő is éli a maga életét, és én is. De most rám tapadt egy csaj, akinek folyton van valami nyűgje, és jó ha egy napot kibír anélkül, hogy valami baj ne legyen, amin aztán segíteni kell rögtön és azonnal. Már előre behazudtam, hogy egész hétvégén nem leszek itthon, vidékre utazok annak érdekében, hogy már nehogy megint megkeressen valamivel. Valahogy azt érzem ezt nem direkt csinálja, hanem egyszerűen ilyen. Ragadós, mint a Post-it. Csak én meg utálok hazudozni.
2016. márc. 19. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Megértem és én is utálok hazudozni,de másképp nem lehet lerázni. Nekem is volt hogy mindennap zaklatott mert hogy milyen nagy problémái vannak, aztn kiderült hogy semmi komoly.

Mostanra kezd leszllni rólam,de persze úgy hogy én egy szemét r*ibanc vagyok a szemében amiért soha nem segítek neki..

2016. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma telt be a pohár. Megint oda rángatott valami indokkal, segítséget kért, de végül minden sebből vérzett az indok. Maga is meg tudta volna oldani, azt meg nagyon jól tudta, hogy ma rengeteg dolgom van. Nem tudom miért nem mondja azt, hogy Bocs, egyedül érzem magam, csak látni akarlak. És akkor én is jó szájízzel odamennék, találnék megfelelő időpontot, ha csak társaságra vágyik. Lehet elmebeteg.
2016. márc. 24. 12:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs sok barátja. És mivel te eddig mindig "ugrottál" amkor segítséget kért,azt akarja hogy továbbra is ez legyen. Azt akarja hogy kizárólagosan az övé legyél. És igen ez nem épp normális dolog. Biztos hogy nincs vele minden rendben. Nem tudom,hogy mit lehet az ilyen személlyel kezdeni. Talán kérhetnél tanácsot egy pszichológustól a neten. Ő pontosan megtudná mondani,hogy hogyan kezeld ezt a személyt.
2016. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!