Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni, ha a barátaim...

Mit lehet tenni, ha a barátaim kb. a szöges ellentéteim, személyiségben, zenei ízlésben, mindenben? Keressek új barátokat? Hogyan?

Figyelt kérdés
Emiatt nem is tudom igazán jól érezni magam velük. Ők diszkóba szeretnek járni, én inkább az a koncertes típus vagyok, és mivel ők a többség, esélytelen, hogy elrángassam őket magammal egy-egy rockkoncertre. Egyedül az ilyen események meg ugye nem nagy bulik... Új barátokat szerezni fogalmam sincs, hogy hogyan "kell", hol kezdjek neki, kb. 5 éve nem szereztem új barátokat, akkor meg a suli miatt ment magától.
2016. márc. 20. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ellentétek vonzzák egymást.
2016. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy lettél velük jóba?


Az igaz,hogy ellentétek vonzzák egymást de van egy határ amin felül valakinek mindig megadóbbnak,alkalmazkodóbbnak kell lennie.Így hosszú távon nem túl jó.


Kereshetsz új barátokat persze.


Nekem legjobb barátnőm teljes ellentétem(stílus,habitus,megjelenés minden) viszont vannak közös pontjaink amik össze tartanak,meg a múltunk,bár zenében vhogy mostanában kezdünk eltávolodni ,szórakozáskor vannak gondok nálam is.

Én inkább a discos, meg a mai slágereket szeretem hallgatni, ő meg rnb,funky stb. Pl szórakozó helyeken sokszor az rnb részlegben vagyunk, csak néha megyünk a disco részlegbe ilyenkor sajnos én se tudom magam teljesen jól érezni.Ha meg az ő ismerőseivel megyünk akkor tuti,hogy 90%ban rnb részleg.



Unokatestvér,bármilyen ismerős nincs aki szintén hasonló mint te? Vele eltudnál menni koncerten meg lehet ismerkedni akár barátokat is szerezni.


Mondjuk olyat is lehet,hogy bulizáshoz szerzel embereket,ha amúgy minden oké mostani társasággal,csak a bulik nem.


Pl: nekem van két ember akikkel a kutyás dolgaimat beszélem meg,semmi más miatt nem keresem őket csak kutyás témával kapcsolatban.Legjobb barátnőmnek nincs kutyája így vele szinte teljesen kiesett ez a téma,ami számomra elég fontos.


Régebben voltak haverok akikkel csak bulizni jártam.Csak lekoptak,mert a végére nem éreztem velük jól magam,mert eltűntek buliba csajozni/pasizni. Én meg szórakozóhelyen nem ismerkedek,túl sok a negatív tapasztalat.Egyedül maradtam sokszor ami nekem nem jött be.Legjobb barátnőm,meg egy disco-ba wc-re nem enged el egyedül.Nagyon figyelünk a másikra! Ez az amit szeretek is benne,hogy nem hagy egyedül egy buliban.

2016. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!