Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az állítólagos "barátaim"...

Az állítólagos "barátaim" közül senki sem kívánt sok sikert a forgalmi vizsgámhoz. Nagyon rosszul esett. Hogy viselkedjek velük?

Figyelt kérdés

Tudják az időpontot, beszéltem is velük, szóba sem hozták. Bezzeg nekem mindenkit meg kell hallgatnom, biztatnom kell. Nem azt akarom hogy körülöttem forogjon a világ, de egy "sok sikert" jól esett volna. Vagy nem tudom sajnos mi a szokás már...

18L


2016. márc. 24. 22:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen, a barátaitól azért többet vár az ember mindig.

Bunkóság volt részükről.


Én egy új melóhelyen felvételiztem amit legjobb barátnőm tudott. De különösebben nem foglalkoztam vele,hogy előtte való nap nem biztat stb. Majd míg bent voltam láttam 5 nem fogadott hívás,sok üzenet. Aminek lényege miért nem veszem fel a telefont és miért nem válaszolok. Vissza hívtam és mondtam,ne zavarjon,hogy felvételizni voltam. Jaaaa bocsi elfelejtettem. De amúgy hogy sikerült??


Nekem ott esett rosszul,hogy flegmán és bunkón kérdőre vont,miért nem válaszoltam,mikor már 2 hete is tudta meg kb minden nap,hogy mikor megyek felvételizni :D


Utána nem törődtem vele, nem akadok ki hosszútávon ilyenek miatt :D akkor rosszul esett,de 5 perccel később lelkesen meséltem mik történtek.


Szóval persze rossz,de ne foglalkozz velük.


Egy kalappal!! :)

2016. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igeen! Velem is kb ez volt. Sőt, az egyik barátommal egy fél napot végigbeszélgettem. Említettem neki hogy ideges vagyok, de elterelte a szót. Majd kérdezte mikor leszek legközelebb. Mondtam neki, hogy a vizsga után. Azt írta oké, szia...


Mindegy, igazad van. Már nem érdekel csak nagyon rosszul esett. Szép napot Neked!:))

2016. márc. 25. 14:25
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen elég gáz. Főleg, ha egyáltalán nem érdekelte őket. Akkor annyira nem is a barátaid. Ez ilyen alap dolognak kellene, hogy legyen. Egy kis biztatás vagy valami minimum. Tedd le a vizsgát és röhögj a képük be! De ne ezzel foglalkozz most! Koncentrálj a vezetésre, az legyen előtted. Ilyen "apróság" ne akasszon meg. Igen bunkók voltak, sajnos van ez így, de barátoktól ez nagyon nem szép dolog, viszont ez ne tereljen el a célodtól.


Nem lesz nehéz a vizsga, sikerülni fog! Ne parázz, ne foglalkozz mással. Ügyes leszel menni fog az! Sok sikert!

2016. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sok sikert és jobb barátoakt kívánok :)
2016. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hihetetlenül aranyosak vagytok!!:)


Ez volt a névnapomon is pl. A legtöbb barátom azt is elfelejtette. Tudom nem nagy dolog de ha nekem valaki fontos, én fel szoktam köszönteni, érdeklődök, szurkolok ha kell. Szerintem ez alap dolog.

Köszi szépen mindenkinek! Fel vagytok pontozva!! Tegnap óta sikerült megnyugodnom részben miattatok! :)

2016. márc. 25. 18:43
 16/17 anonim ***** válasza:
Már miért lennék bunkó? Az se normális, aki lepontozott. A kalap sz.rt az azt jelenti, hogy drukkolunk valakinek, hogy sikerüljön neki valami. Ezt azért mondjuk, mert ha azt mondjuk: sok szerencsét, azzal elkiabáljuk. De talán kéne kicsit tájékozódni.
2016. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez így van a barátok általában törődnek egymással (illetve minimum törődniük kellene egymással)! Akkor így Utólag boldog névnapot kedves kérdező!

(13-as voltam)

2016. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!