Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket nem idegesítenek az...

Titeket nem idegesítenek az ilyen barátok?

Figyelt kérdés

Van az osztályunkban egy 5 fős baráti társaság. Tök jól összeszoktunk, őszinték vagyunk egymással, és merjük önmagunkat adni, mert tudjuk, hogy a másik is retardált.


Viszont van az osztályban egy srác, aki úgymond egy felsőbb kategória. Tehát Európa-bajnok sportoló, mindenkivel spanba van, konkrétan akármelyik csajt megkaphatja, akit csak akar. Mindig nála vannak a legdurvább bulik. Ezektől függetlenül iszonyatosan kedves, jófej, intelligens és vicces. Esküszöm, így végiggondolva, amennyit én tudok belőle, az mind hibátlan!

Ő csak hébe-hóba csapódik hozzánk, mert mint mondtam elég sok haverja van. Viszont amikor összeverődünk, a haverjaim valahogy megváltoznak és mintha nagyon szolidan nyalni próbálnának neki, előadják magukat. Tehát semmi feltűnő dolog, de nagyon próbálnak hozzáigazodni, próbálnak bevágódni nála. Pedig már több mint másfél éve vagyunk osztálytársak és szinte mindenki túllépett már ezen a szakaszon, de valamiért vele nem tudnak túllépni a haverjaim. Mivel én őszintén les..rom, hogy ki a barátom és ki mit gondol rólam, ezért magamat próbálom adni, és így a többiek rohadt idegesítővé válnak, mert mintha ott se lennék olyankor. Ha van valakinek egy idióta ötlete, akkor az hülyeség/nincs értelme, ha ennek a srácnak van, akkor az az évszázad állatsága, amit muszáj megcsinálni.


Nektek van ilyen barátotok?

16/F


2016. márc. 27. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt hittem csajok vagytok. :D Mert akkor érthetőbb lenne. De gondolom azt akarják hogy ők is olyannak tűnjenek mint ő. Sok ilyen ember van, az én barátaim között is van ilyen és nem tudsz velük mit kezdeni.
2016. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!