Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Annyira elvesze...

Mit csináljak? Annyira elveszettnek érzem magam, barátok hiányoznak nagyon

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista lány vagyok. Általános iskolában sem alakultak ki szoros barátságok,alig vártuk,hogy elballagjunk és ne is lássuk egymást,de a középiskolai osztályom mellett semmi volt.Középsuliban 4 évet végig veszekedtünk,minden személyiség megtalálható volt az osztályban,folyton ment a sz*rkeverés,verekedés,kész katasztrófa volt. Már ott is bele voltam betegedve,hogy nincsenek barátaim. Jóba voltam a másik osztályban járó személyekkel,viszont még sem oda jártam,így utólag kiderült,hogy mindenki kibeszélt mindenkit,a lányok egymás ex- ill.jelenlegi pasijaira másztak rá,volt minden.Az égnek hála elballagtunk,nyáron sikeresen felvételiztem,beiratkoztam az egyetemre,vártam az új embereket.Elmentem gólyatáborba,életem legjobb,legérdekesebb 2 napja volt,akkoriban jövendőbeli évfolyamtársakkal össze barátkoztam,sokat beszélgettünk,énekeltünk,hihetetlen jó volt,fellélegeztem,hogy végre lesznek barátaim. Eljött a várva várt október,az első hónap nagyon kellemesen telt el,ide-oda mentünk szünetekben kávézgatni,sétálni,gólyabuliban is csapatokban mentünk. Aztán jött hirtelenjében valami féle változás,pletykálások,versengési láz,hogy kinek van jobb telefonja,ruhája,kinek van jobb profilképe több lájkkal,ki kap nagyobb jegyet a vizsgán.Akkor ismét összetörtem,nem akartam elhinni,hogy 20 évesen megint ebben a helyzetben fogok lenni.Már annyi,hogy bemegyek,lehallgatom az órákat és megyek haza. Rideg-hideg a hangulat,beszélek mindenkivel,de már nem olyan jó,mint az elején.Annyira fáj,szó szerint fáj,hogy nem lehetnek jó barátságok,mindenki kettesével,vagy négyesével elvan,nekem is "barátnőm" akinek szintén ez a véleménye az egészről,viszont ő nem fog az egyetemen maradni,teljesen magamra maradok. Mit tegyek? Úgy érzem soha nem lesznek barátaim :(
2016. márc. 25. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Először is kitartás.

Másodszor légy nyitott. Tudom most jön, hogy idáig is az voltam de ha nem a megfelelő személyeket találtad meg akkor muszáj kitartani és keresni.

A való életben ha van valami hobbid amit szeretsz akkor ott könnyebb barátkozni, vagy csoportokban foglalkozásokon.

Esetleg neten próbálkozni fórumon vagy bárhol akár itt is.

Ha nem bírod megszokni akkor csak a kitartás és a kereskélés lehetséges szerintem.

2016. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :) Igazad van! Muszáj nyitottnak maradnom,nagyon reménykedem benne,hogy egyszer találok igaz barátokat! Volt kettő gyerekkori-szomszéd barátnőm,de ők külföldön élnek/dolgoznak,évente 1x 2x tudunk találkozni..
2016. márc. 25. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én szívesen dumàlok veled, nekem sincs sok baràtnom. F
2016. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló hajóban evezek, igaz, nekem még ilyen jellegű baratságaim sem nagyon voltak. :/
2016. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit is tudnék mondani?

Kitartás, és légy nyitott, ismerkedni bárhol lehet.

Keress hasonló érdeklődésű embereket,hobbinak köszönhetően akár,vagy neten,fórumokon, bárhol.

2016. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig olyan jófejnek tűnsz! :)
2016. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!